Cannes 2018 to nie tylko pokazy najnowszych filmów, walka o nagrody, czy bankiety towarzyszące. Jak zawsze przy imprezach tego typu liczą się też stylizacje gości, a zwłaszcza gwiazd. Na zaproszenie L'Oreal Paris do Cannes przyjechały: Grażyna Torbicka (ambasadorka marki), Jessica Mercedes oraz Julia Wieniawa. Co robiły w trakcie 71. Festiwalu Filmowego w Cannes. Znana prezenterka występuje w podwójnej roli - jako "twarz" firmy kosmetycznej oraz reporterka jednej z najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce, dla której przygotowuje relację z Cannes 2018. Jessica Mercedes i Julia Wieniawa są wysłanniczkami L'Oreal Paris. Wszelkie wydarzenia związane z marką prezentują na swoich kanałach społecznościowych. Uczestniczyły m.in. w Worth It Show, gdzie o swojej karierze opowiadała m.in. Julianne Moore, czy w warsztatach przeprowadzonych przez Val Garland. Poznały tam tricki makijażowe oraz najnowsze kosmetyki francuskiej marki. Wieniawa wzięła również udział w specjalnej sesji.

Cannes 2018: Jessica Mercedes, Julia Wieniawa i Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie 

Dzisiaj cała trójka pojawiła się również na czerwonym dywanie Cannes 2018. Jessica Mercedes, Julia Wieniawa i Grażyna Torbicka wzięły udział w oficjalnej premierze francuskiego filmu "Sorry Angel, plaire, aimer et courir vite" w reżyserii Christophe'a Honoré. Jessica Mercedes miała na sobie suknię Bohoboco, za to Julia Wieniawa wybrała kreację od Violi Piekut. Ambasadorka L'Oreal Paris, Grażyna Torbicka wystąpiła w srebrnej sukni, również autorstwa Violi Piekut. Projektantka przygotowała też pozostałe stylizacje Grażyny Torbickiej na pobyt w Cannes. Za makijaż gwiazdy odpowiedzialna była sama Val Garland, Globalna MakeUp Artist L'Oréal Paris.

"Suknia została wykonana z tkaniny, którą trafniej należałoby nazwać biżuterią. To chyba najbardziej czasochłonny projekt, ale to jego zadaniem jest tzw. efekt wow. Proszę mi wierzyć, że wieczorem w świetle jupiterów oczy wszystkich będą widziały tylko Grażynę Torbicką!", przyznaje projektantka.

Cannes 2018: Jessica Mercedes, Julia Wieniawa i Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie [ZDJĘCIA] >>