Candice Swanepoel chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta 29-letnia modelka jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, należy też do grona słynnych Aniołków Victoria’s Secret. Urodziła się w Mooi River w Afryce, a swoją karierę w modelingu zaczęła już w wieku 15 lat. Zaledwie dwa lata później poznała swojego ukochanego.

Kim jest narzeczony Hermann Nicoli, narzeczony Candice Swanepoel? Nie zaskoczymy was. Hermann Nicoli jest brazylijskim modelem. Para poznała się... w pracy, podczas eventu modowego w Paryżu w 2005 roku. W październiku 2016 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko - syn Anacã Nicoli. Jego zdjęcia zobaczycie na instagramie modelki.

Nikt nie spodziewał się, że Candice Swanepoel znów jest w ciąży. Modelka pojawiła się na ostatnim pokazie  Victoria’s Secret a na wybiegu prezentowała idealną figurę. Jednak to nie plotki. Candice podzieliła się wesołą nowiną z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, a dokładnie instagrama. Pod zdjęciem na którym widać jej zaokrąglony brzuszek napisała "Christmas came early...#2" (Święta przyszły wcześniej #2).