Camila Cabello i Shawn Mendes: para ogłosiła koniec związku

Związkowi Camili Cabello i Shawna Mendesa przyglądali się wszyscy. Pojawiły się nawet spekulacje o rzekomych zaręczynach, jednak te doniesienia szybko zostały zdementowane przez Cabello w jednym z wywiadów. Niedawno para została również sfotografowana przez paparazzi podczas romantycznego wyjazdu na Florydę. Nic nie wskazywało na zakończenie tej miłosnej sielanki. Jednak dzisiaj w nocy (czasu polskiego), za pomocą mediów społecznościowych, para poinformowała o zakończeniu swojej 2-letniej relacji. Na Instastory Shawna Mendesa pojawiło się oświadczenie, w którym muzyk informuje o zerwaniu i zapewnia pozostanie w przyjacielskich relacjach z byłą partnerką. Powód tej decyzji nie jest znany. 

Zdecydowaliśmy się zakończyć nasz romantyczny związek, jednak nasza miłość jest silniejsza niż kiedykolwiek. Rozpoczęliśmy nasz związek jako najlepsi przyjaciele i nadal nimi będziemy. Bardzo doceniamy wasze wsparcie od samego początku. Camila i Shawn - czytamy w oświadczeniu na Instastory Shawna Mendesa 

Camila Cabello i Shawn Mendes: historia 2-letniej relacji

Informacja o rozstaniu zaskoczyła fanów, tym bardziej, że 2 tygodnie temu para świętowała 2. rocznicę związku. Wokaliści zaczęli spotykać się w 2019 roku, po tym jak Cabello rozstała się z Matthew Husseyem. Razem z Mendesem poznali się na planie teledysku do utworu Camili "Señorita". Wówczas połączyła ich muzyka, a uczucie grane w klipie, szybko znalazło swoje odzwierciedlenie w prawdziwym życiu. Początkowo artyści trzymali swoją relację w tajemnicy, ale dzięki popularności jaką zyskał przebój "Señorita", szybko stali się jedną z najbardziej komentowanych par w show-biznesie.