Kevin Federline o relacjach Britney Spears z synami 

Britney i Kevin byli małżeństwem zaledwie 3 lata (2004 – 2007), jednak do dziś łączy ich wspólne wychowanie dwójki dzieci. Choć przy rozwodzie prawa do opieki przyznano przez sąd obojgu rodziców, to Federline dysponuje większością. W obszernym wywiadzie udzielonym ostatnio serwisowi Daily Mail, odkrywa przed nami szokujące kulisy sytuacji rodzinnej. Przerywa tym samym dziesięcioletnie milczenie, które wielokrotnie zarzucano mu w międzynarodowych mediach. 

„Chłopcy zdecydowali, że nie chcą widywać się teraz z matką. Minęło kilka miesięcy, odkąd widzieli ją po raz ostatni. Podjęli również decyzję o niepojawieniu się na jej ślubie. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo cieszyli się na jej szczęście i nadal życzą swojej matce wszystkiego, co najlepsze.” tłumaczy ex mąż Spears.

Jednoznacznego powodu, dla którego szesnastoletni Sean Preston i o rok młodszy Jayden James wybrali trzymać się od matki z daleka Federline nie podaje. Zdradza jednak wiele pomniejszych motywacji, które wg niego kierują synami. Wśród nich przede wszystkim kontrowersyjna aktywność Britney w social mediach.

„Nagie zdjęcia nagminnie publikowane przez nią na Instagramie wprawiają chłopców w zażenowanie. Wywołują ogromne poczucie wstydu.” opowiada dziennikarzom z Daily Mail. „Staram się wszystko im tłumaczyć, ale i tak jest to dla nich naprawdę trudne” dodaje. 

Federline podkreśla, że to dobrowolna decyzja synów, którą zarówno on, jak i Britney muszą uszanować. Jednocześnie zapewnia, że stara się dać chłopcom poczucie pełnej wolności do zmiany zdania. Chce, aby wiedzieli, że w każdym momencie mogą otwarcie dyskutować z nim o tym co czują i czego potrzebują. 

Britney Spears i Kevin Federline/2004 / Getty Images

W tej samej rozmowie artysta wyraża surową i niepozostawiającą zbyt dużego pola do interpretacji opinię na temat kurateli ojca Britney Spears. Nie tylko twierdzi, że z jego punktu widzenia było to coś dobrego, uważa wręcz, że ta uratowała jego byłej żonie życie.  

Britney Spears i Sam Asghari wzięli ślub! Znamy szczegóły ceremonii>>

Britney Spears odpowiada na zarzuty byłego męża

Nie trzeba było długo czekać, aby do wywiadu ustosunkowała się główna zainteresowana. Britney wydała oświadczenie za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. 

„Zasmuca mnie, gdy słyszę, że mój były mąż postanowił omówić związek między mną a moimi dziećmi publicznie” – napisała na Ig stories. 

„Jak wszyscy wiemy, wychowywanie nastoletnich chłopców nigdy nie jest dla nikogo łatwe. Niepokoi mnie jednak fakt, że wg Kevina powód nieporozumień oparty jest na moim Instagramie, podczas gdy problem rozpoczął się na DŁUGO przed Instagramem…” tłumaczy Britney, podsumowując: „Dałam im wszystko. Na koniec tylko jedno słowo: STRASZNE… I powiem jeszcze to: to moja mama powiedziała mi wtedy „Powinnaś je DAĆ ich tacie"… Dzielę się tym, ponieważ mogę”. puentuje. 

Gdyby chaosu było wam mało, zajrzyjcie na feed piosenkarki, gdzie screenem notatki dopowiada kilka gorzkich słów pod adresem Federline’a. Pisze tam między innymi „Inni artyści robili znacznie gorsze rzeczy kiedy ich dzieci były niesamowicie młode!!!!”. Całość podrzucamy poniżej: 

Britney Spears wróciła do studia nagraniowego. Towarzyszy jej Elton John. „Mówią, że ta piosenka stanie się hitem lata”>>