W zeszłym roku zaprezentowały go na wybiegu Bottega Veneta, Proenza Schouler czy Louis Vuitton. W tym sezonie kolor Yellow Butter, czyli maślany żółty, przywodzący na myśl apetyczne masło (odcień między pastelowym, kanarkowym żółtym a beżowym) również pojawił się w kolekcjach na jesień-zimę. Widzieliśmy go m.in. u Burberry i JW Andersona. Ten ciepły, maślany kolor zawładnął nie tylko wybiegami i street style’em, ale wygląda na to, że mocno zaznaczy swoją obecność w branży beauty. Tom Bachik, stylista paznokci, który na co dzień dba o manicure takich gwiazd jak Selena Gomez, Charlize Theron, Margot Robbie i Camili Cabello, przewiduje, że modny kolor paznokci na wiosnę 2024 to właśnie Yellow Butter. 

Modny kolor paznokci na wiosnę 2024: Yellow Butter

 

W ostatnim poście na Instagramie Toma Bachika Selena Gomez prezentuje świeży, wiosenny manicure w odcieniu Yellow Butter. Nie ma więc wątpliwości, że modny kolor paznokci na wiosnę 2024 to maślany żółty, który zapowiada się na hit. Niestety nie widać, do jakiej stylizacji gwiazda zdecydowała się na ten manicure, ale jest on na tyle neutralny, że pasuje praktycznie do wszystkiego. Yellow Butter może przypaść do gustu zarówno maksymalistkom, które preferują stonowaną paletę barw, jak i maksymalistkom, skłaniającym się ku energetycznym odcieniom. To świetny pomysł na wiosenny manicure. Stylista Tom Bachnik proponuje nosić je z kształtem długich migdałków, ale według nas pasują również do krótkich kwadratów z zaokrąglonymi końcówkami. 

Modne kolory paznokci na wiosnę 2024

Yellow Butter to nie jest jedyny hit manicure na ten sezon. Niedawno pisałyśmy o elektryzujących paznokciach Jessiki Mercedes, która postawiła na lata 70. i biżuteryjne, kolorowe aplikacje, łącząc wszystkie trendy: metaliczne detale, aplikacje 3d oraz błysk. Nie słabną również echa słynnego “mob wife”, czyli paznokci w pięknym burgundzie. Modny kolor na wiosnę 2024 to także neutralny odcień, ale w wydaniu “office siren”, czyli nowoczesnych dziewczyn z korporacji. Ten wyrazisty, pełen charakteru styl lubi paznokcie w naturalnych, mlecznych kolorach, ale z perłowym lub metalicznym wykończeniem.