Brooklyn Beckham i Nicola Peltz regularnie przypominają o sobie licznie zebranej na Instagramie internetowej społeczności. Uwielbiają pokazywać dopasowane stylizacje nawiązujące do estetyki minionych dekad i publicznie wyznawać sobie uczucia.

Z okazji trzeciej rocznicy zaręczyn, syn Victorii i Davida Beckhamów  udostępnił swoim 15,4 milionom obserwujących uroczą czarno-białą fotografię przedstawiającą tętniący uczuciem pocałunek.

Pod postem napisał: „3 lata temu poprosiłem moją najlepszą przyjaciółkę o rękę x to były najbardziej niesamowite 3 lata i jesteś moim wszystkim x Nie mogę się doczekać, aby pozostać razem młodymi i dalej razem wzrastać. Bez ciebie nie byłbym tu, gdzie jestem dzisiaj x Sprawiasz, że każdego dnia jestem lepszą osobą i lepszym mężczyzną .”

Wstrzymajcie się z wyciąganiem chusteczek. Dalej jest jeszcze bardziej słodko:  „Nie mogę się doczekać, aby w pewnym momencie założyć z tobą rodzinę x”. 

Na początku tego roku w wywiadzie dla Cosmopolitan UK Nicola wyjaśniła: „Brooklyn naprawdę chce mieć teraz dzieci, ale ja chcę najpierw zrobić jeszcze kilka rzeczy w mojej karierze”. W oczekiwaniu na odpowiedni moment, także i ona postanowiła publicznie celebrować trzecią rocznicę zaręczyn z ukochanym. Podzieliła się zdjęciem, który przypomniało nam kultową scenę z „Zakochanego kundla”, pisząc: „Kocham Cię mój aniele. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy zaręczyn. Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Dziękuję, że jesteś moim człowiekiem”. 

Kilku członków rodziny i przyjaciół pary złożyło życzenia w komentarzach, w tym brat Peltza, Will Peltz oraz Selena Gomez, która skomentowała oba posty słowami „moi ulubioni” i dodając wymowne emoji powstrzymujące łzy. Jak zawsze w przypadku tej pary - cuteness overload.