Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy Brooklyn Beckham został zapytany o burzę wokół napiętych relacji jego matki i świeżo poślubionej żony. W oficjalnym wywiadzie dla "Variety" powstrzymał się jednak od jednoznacznych osądów. "Przekonałem się, że oni [redaktorzy tabloidów - przyp. red.] zawsze będą pisać tego typu rzeczy. Będą próbowali cię upokorzyć. Ale wszyscy się ze sobą dogadują, co mnie cieszy" - powiedział. W tej samej rozmowie Nicola Peltz ustosunkowała się też do zamieszania wokół wyboru sukni ślubnej. Młoda dziedziczka fortuny Peltzów ostatecznie nie wybrała kreacji Victorii Beckham i postawiła na projekt Valentino. Wytłumaczyła to faktem, że odpowiednia suknia nie mogła być dla niej uszyta na czas.

Nicola Peltz wyjaśnia, dlaczego nie włożyła sukni ślubnej z metką Victorii Beckham. „Od tego wszystko się zaczęło” >>

Brooklyn Beckham o plotkarskiej burzy w tabloidach

Podczas eventu Variety Power of Young Hollywood, który odbył się w ostatni czwartek, Brooklyn Beckham ponownie mógł odnieść się do kontrowersyjnych rewelacji na temat jego bliskich. Tym razem pytanie zadała mu dziennikarka przeprowadzająca relację z gali. Ci jednak, którzy liczyli na kategoryczne opowiedzenie się Brooklyna po którejś ze stron, będą zawiedzeni. Małżonek Nicoli Peltz po raz kolejny zachował bardzo dyplomatyczny ton wypowiedzi.

"Zawsze będą istnieli ludzie, którzy nie mówią o tobie zbyt miłych rzeczy, ale myślę, że musisz po prostu... musisz przestać tyle o tym czytać, nie czytać komentarzy. Jestem żonaty, mamy swoje życie. Jesteśmy szczęśliwi. Nie słuchamy tego typu plotek" - powiedział Brooklyn.

Brooklyn Beckham wydaje się więc wypowiadać w bardzo pojednawczym tonie i uciszać medialną burzę wokół jego rodziny. 

Brooklyn i Nicola razem na ściance podczas Variety Power of Young Hollywood

Z okazji eventu para zapozowała na fotoreporterskiej ściance. Uwagę wszystkich przykuł nowy kolor włosów Nicoli Peltz, która z blondynki przeistoczyła się w brunetkę. Celebrytka postawiła też na lekką grzywkę w stylu whispy bangs, która odkrywa część czoła. Pozując u boku męża, Nicola nie szczędziła mu czułości. Oboje postanowili dać dowód swojemu uczuciu i pokazać, że medialne zamieszanie wokół konfliktu z teściową nie wpływa na ich relację.