Britney Spears świętuje 40. urodziny! 

Wczoraj, 2 grudnia, gwiazda popu skończyła 40 lat. Są te jej pierwsze urodziny od czasu kurateli, podczas których może robić co chce! Wyzwolona od swojego ojca wokalistka spędziła ten wyjątkowy dzień ze swoim narzeczonym Samem Asgharim. 

Jestem taka błogosławiona i wdzięczna !!!! Łzy radości dzisiaj … Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe!!!! Pss, nawet nie piłam szampana. Nie kłamię !!! - napisała na swoim Instagramie Britney Spears

Kilka dni przed urodzinami, gwiazda opublikowała filmik dziecka w basenie z podpisem "przeszłam na emeryturę i żyję życiem!". Wygląda na to, że 40-letnia wokalistka zrezygnowała z dalszej kariery i postanowiła w pełni cieszyć się wolnością odzyskaną po 13 latach kurateli. 

Jak zmieniło się życie Britney Spears?

Britney Spears urodziła się 2 grudnia 1981 roku w McComb w stanie Missisipi. W wieku 11 lat zadebiutowała w teatrze Off-Brodway. W 1998 roku nagrała swój pierwszy album "...Baby one More Time", który został ogłoszony najlepiej sprzedającym się albumem stworzonym przez niepełnoletniego artystę. Od tamtej pory jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Artystka wywoływała wiele zachwytu, ale również kontrowersji, np. gdy pocałowała na scenie Madonnę i Christinę Aguilerę. W 2007 roku artystka przeszła na odwyk i ku zdziwieniu wszystkim ogoliła się na łyso. Rok później jej ojciec - Jamie Spears, przejął nad córką kuratelę. Britney była ubezwłasnowolniona przez 13 lat. Spears w ostatnich miesiącach głośno mówiła o odzyskaniu pewności siebie, zachowaniu pozytywnego nastawienia, celebrowaniu życia i czekaniu na zakończenie kurateli. Trwająca ponad 13 lat władza jej ojca zakończyła się w listopadzie tego roku. Od tej pory artystka może żyć swoim życiem i cieszyć się najmniejszymi czynnościami, na których wykonywanie wcześniej miała zakaz, jak np. jazda autem. Piosenkarka wyraziła również chęć powiększenia rodziny z narzeczonym Samem Asghari. Spears ma już dwoje dzieci — 16-letniego Seana Prestona i 15-letniego Jaydena — z byłym mężem Kevinem Federlinem.