To nie pierwszy raz, kiedy Brytyjczyk martwił się o to, jak bliscy zareagują na jego rolę. Page wspominał nie raz, że 5 lat temu ostrzegał rodzinę przed scenami w serialu "Korzenie”, remake’u z lat 70. opowiadającym o niewolnictwie. Jak zareagowała rodzina na erotyczne sceny, w których zagrał książę Hastings?

"Bridgertonowie 2" na Netflix. Co wiemy o kolejnym sezonie serialu? Poznaj wszystkie informacje dotyczące kontynuacji tytułu >>>

Regé-Jean Page o erotycznych scenach w "Bridgertonach": "Nie byłem wystarczająco przygotowany"

W jednym z wywiadów Regé-Jean Page wyznał, że jego rodzina nie była dostatecznie przygotowana na to, jak daleko posunie się książę Hastings z Daphne Bridgerton.

"Nikt nie był wystarczająco przygotowany” – powiedział w rozmowie z "Hollywood Reporter”.

Aktor domyśla się, że widzowie byli zadowoleni z intensywności romantycznych wątków w "Bridgertonach", ale jego bliscy już niekoniecznie... "Nikt nie był na to przygotowany. Nie byłem wystarczająco przygotowany, ale tam byłem". Page dodał, że jest wdzięczny, że ​​mógł obejrzeć te sceny dla siebie, ale zdaje sobie sprawę, że jego rodzina mogła czuć się przytłoczona.

"Bridgertonowie 2": Phoebe Dynevor zdradziła, co stanie się z księciem Hastings w kontynuacji serialu! >>>

Przypomnijmy, że na początku roku Phoebe Dynevor przyznała, że miała podobną sytuację z własną rodziną. Serial obejrzeli nawet dziadkowie aktorki...

Obecnie trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu. W kontynuacji niestety nie zobaczymy brytyjskiego aktora...

"Bridgertonowie" sezon 2. Zobacz zdjęcia z planu tego hitu na Netflix >>>