"Bridgertonowie" to jeden z tych seriali, na które fani czekają niecierpliwie. I to od wielu miesięcy. Produkcja oparta na serii romansów Julii Quinn zdobyła wielu widzów i to na całym świecie. Za kilka tygodni dowiemy się, jak potoczyły się losy bohaterów w 2. sezonie tytułu. Zanim jednak dowiemy się, jak Anthony Bridgerton zakocha się w pewnej pannie na wydaniu poznaliśmy listę z piosenkami, które usłyszymy w niektórych scenach. 

"Bridgertonowie 2": Harry Styles, Rihanna i Nirvana na ścieżce dźwiękowej serialu! Co jeszcze usłyszymy?

Jeśli uważnie oglądaliście "Bridgertonów" to na pewno zauważyliście, że w tle lecą dobrze znane popowe piosenki z repertuaru Taylor Swift, Billie Eilish, Shawna Mendesa, czy Ariany Grande, choć w zupełnie nowej aranżacji. W 2. serii będzie bardzo podobnie. Już wiemy, że będzie to bardzo ciekawy i zaskakujący miks. Na playliście znajdziemy takich wykonawców jak Nirvana, Madonna, Rihanna, Miley Cyrus czy Harry Styles. Wow! Sprawdź ujawnioną listę utworów:

  • Nirvana "Stay Away," cover w wykonaniu Vitamin String Quartet
  • Madonna "Material Girl," cover w wykonaniu Krisa Bowersa
  • Rihanna "Diamonds," cover w wykonaniu Hannah V i Joe Rodwella
  • Robyn "Dancing on My Own," cover w wykonaniu Vitamin String Quartet
  • Alanis Morissette "You Oughta Know," cover w wykonaniu Duomo
  • "Kabhi Khushi Kabhie Gham" cover w wykonaniu Krisa Bowersa
  • Harry Styles "Sign of the Times," cover w wykonaniu Steve'a Hornera
  • P!nk "What About Us," cover w wykonaniu Duomo
  • Calvin Harris i Disciples’ "How Deep Is Your Love," cover w wykonaniu Kirisa Bowersa
  • Miley Cyrus "Wrecking Ball," cover w wykonaniu Midnight String Quartet

"Bridgertonowie 2": fabuła i premiera serialu Netflix

Producenci idą zgodnie z cyklem autorki romansów i kolejne odcinki będą oparte na powieści "Ktoś mnie pokochał". Tym razem głównym bohaterem będzie Anthony Bridgerton, który pierwszy sezon zakończył ze złamanym sercem.   

"Anthony Bridgerton właśnie postanowił się ożenić; co więcej – wybrał już kandydatkę na żonę! Jedyną przeszkodą jest siostra jego wybranki – najbardziej wścibska kobieta, jaką widziały londyńskie sale balowe. Kate Sheffield doprowadza Anthony'ego do obłędu swoim uporem, by zerwać te zaręczyny. Lecz nocami, gdy Anthony zamyka oczy, to właśnie ona nawiedza go w coraz bardziej zmysłowych snach..." - możemy przeczytać w oficjalnym opisie książki. 

Kiedy możemy spodziewać się kolejnych epizodów? Pod koniec grudnia ubiegłego roku Netflix ujawnił, że „Bridgertonowie 2” pojawią się na serwisie 25 marca 2022 roku. Wiemy też, że "Bridgertonowie" doczekają się dodatkowo nie jednego, a dwóch sezonów! Oznacza to, że nie tylko poznamy historię miłosną, Anthony'ego, ale również Benedicta Bridgertona i Colina Bridgertona. Shonda Rhimes zekranizuje powieści "Propozycja dżentelmena" oraz "Miłosne tajemnice". 

"Bridgertonowie 2": oficjalny teaser serialu Netflix

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy