Brama Lwa 2020 - co to za zjawisko?

Każdego roku na przełomie lipca i sierpnia dochodzi do ważnego zjawiska w astrologii. Wszechświat otwiera dla nas swoje "trzecie oko", wznosząc ludzi na wysokie wibracje. Dzieje się tak, gdyż Słońce w znaku Lwa jednoczy się z najjaśniejszą gwiazdą Syriusz, znaną również jako "Słońce duszy", obdarowujące nas obfitością. Ten układ sprawia, że energia życia zaczyna płynąć z serca, a nie z rozumu. Dzięki temu podświadomie inicjujemy przyśpieszone zmiany związane z naszym losem. Kończymy też długotrwałe procesy, by móc wznieść się na wyższy poziom duchowy. Kiedy życiodajne Słońce kontynuuje swoją podróż przez zodiakalnego Lwa, Lwia Brama generuje oświeconą perspektywę. W astrologii traktuje się ją jako zrównanie między gwiazdą Syriusz (która w tym czasie świeci tak jasno, że możemy dostrzec ją z Ziemi), Pasem Oriona, naszą planetą, a nawet Wielką Piramidą w Gizie. Starożytni uczeni uznawali Syriusza za mistrza mądrości z niebiańskich sfer, który daje nam dostęp do wyższej świadomości i sprowadza na właściwą ścieżkę rozwoju. Jego wpływy odczuwamy już od ostatniej, sierpniowej pełni Księżyca, emanującej znakiem Wodnika. To zjawisko służyło uwalnianiu emocji oraz znoszeniu wszelkich ograniczeń.

Silna energia kosmiczna Bramy Lwa spłynęła na Ziemię 08.08, co również jest symboliczne. W numerologii 8 to liczba nieskończoności. Od tego momentu do 21 sierpnia mamy realny wpływ na swój los i doświadczamy niezwykłej transformacji

Otwarcie się bramy Lwa 8 sierpnia wibruje niesamowitą mocą do działania i szybkiego osiągania swoich celów.

Ósemka ma w sobie energię inicjacji, która wspiera wysiłki oraz dobre intencje manifestowane w świecie materialnym. Sprawia, że nasze myśli i słowa z prędkością światła docierają do Wszechświata, by za chwilę stać się rzeczywistością. Osiem wzmacnia wszystko, na czym się skupia. Jeśli w tygodniach panowania Bramy Lwa dostrzegasz tę liczbę oraz takie godziny, jak 08:08, 10:10, 11:11, 22:22 i 00:00 wiedz, że pora pomyśleć życzenie lub okazać wdzięczność wobec tego, co masz.

Brama Lwa 2020 - jak z niej skorzystać?

Lwia Brama to symboliczne narodziny nowego i wzniesienie się na wyższy poziom świadomości. W jej trakcie możemy spodziewać się oświecenia, lecz również niewygodnych sytuacji. Stajemy się dojrzali, by je przezwyciężyć i przyspieszyć naszą wewnętrzną transformację. Niczym Alicja w Krainie Czarów, wpadamy w wir niespodziewanych wydarzeń oraz nieustannie zmieniamy swój rozmiar, by dostosować się do sytuacji. Portal Lwa wskazuje nam, co "wypić", żeby wzrosnąć, lub gdzie dokonać przełomowych wyborów, dzięki którym poprawimy jakość swojego życia. Jest prezentem od niebios wydobywającym z nas najlepsze cechy charakteru. Przenosi całą ludzkość do następnej duchowej fazy, gdzie priorytetem staje się bezwarunkowa miłość. Jako że zjawisko zachodzi w znaku Lwa, obdarza nas odwagą, siłą, ekspresją i niezwykłą szczerością tego znaku zodiaku. 

Brama Lwa jest momentem duchowego przejścia, które rozpoczyna zupełnie nowy rozdział.

Jak można się domyślić, każdy proces przemiany przeplata poczucie bólu i radości. Przejście do "nowego rozdziału" zmusza nas do odpuszczenia wszystkiego, co blokuje nam drogę do wewnętrznej ewolucji. Zostawiamy w tyle toksyczne relacje, przestarzałe sposoby myślenia, czy złe nawyki, które odciągają nasz rozum od prawdziwych celów duszy. Zdejmujemy z siebie maskę, by stanąć twarzą w twarz ze swoim najautentyczniejszym obliczem. W trakcie Bramy Lwa pracuj z emocjami, okazuj wdzięczność, manifestuj marzenia i oddawaj się medytacji. Uwierz w lepsze jutro, rozkoszując się świetlistą energią dwóch najjaśniejszych gwiazd w naszym układzie. Zwolnij tempo, by doświadczać zmian na spokojnie. Nawadniaj się, odpoczywaj, zrób sobie przerwę od social mediów i nie angażuj się w czynności, które są dla ciebie zbyt wyczerpujące. Jeśli czujesz niepokój, nagły smutek czy gniew, wiedz, że przechodzisz przez Bramę Lwa, ostatecznie prowadzącej do błogiego szczęścia.

Lecznicze zioła i owoce, które zbiera się w sierpniu >>