Nie tylko kariera Bradleya Coopera interesuje jego fanów, ale również życie miłosne. Od kiedy aktor rozstał się z młodszą o 11 lat Rosjanką zastanawiano się, ćzy Amerykanin wróci do Shayk, czy może na razie wybrał życie kawalera. Okazuje się, że Cooper ma nową kobietę w swoim życiu. Kim jest wybranka jego serca?

Bradley Cooper zakochany? Podobno aktor spotyka się z pewną amerykańską polityczką. Kim jest Huma Abedin?

Jak podają amerykańskie serwisy plotkarskie z Page Six na czele, 47-letni Bradley Cooper spotyka się z młodszą o dwa lata Humą Abedin. Podobno parę połączyła ze sobą... Anna Wintour, naczelna amerykańskiej edycji Vogue, która prywatnie przyjaźni się z Cooperem. Podobno Bradley spotyka się po cichu z Humą od kilku miesięcy. Oboje byli na ostatniej Met Gala, ale nie pozowali razem na czerwonym dywanie.

Kim jest Abedin? Huma przez lata robiła karierę w polityce - była wiceprzewodniczącą kampanii Hillary Clinton, gdy ta ubiegała się o urząd prezydenta USA w 2016 roku. Wcześniej była zastępczynią szefa sztabu Clinton, gdy ta była sekretarzem stanu USA w latach 2009-2013. Była także "podróżującym szefem sztabu" i asystentką Clinton podczas jej kampanii o nominację Demokratów w wyborach prezydenckich w 2008 roku.

W latach 2010-2017 była żoną Anthony'ego Weinera, byłego członka Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, którego skazano za przestępstwo seksualne w 2017 roku - Weiner przyznał się do zarzutu wysłania nieletniej obscenicznych materiałów (został skazany na 21 miesięcy więzienia). Mężczyzna ma za sobą też skandale związane z sextingiem do kilku kobiet, gdy był mężem Abedin. 

Huma Abedin ma z byłym mężem syna (ur. w grudniu 2011).  

Huma Abedin

Bradley Cooper: historia związków

Wcześniej Amerykanin był związany m.in. z Suki Waterhouse, Zoe Saldaną, oraz Renee Zellweger, a także z z Jennifer Esposito, z którą wziął ślub w 2006 roku (jednak do rozwodu doszło 122 dni później).

Najgłośniejszym związkiem Bradleya Coopera była jednak relacja z Iriną Shayk. Aktor i rosyjska modelka byli razem od 2015 do 2019 roku. W 2017 roku doczekali się dziecka. Dziewczynce nadano imiona Lea De Seine.