Na początku czerwca do mediów trafiła informacja, że Bradley Cooper i Irina Shayk przechodzą kryzys.  "Ze względu na córkę starają się naprawić swój związek. Nie dzieje się dobrze, (Bradley i Irina, przyp. red.) nie są szczęśliwi" - pisano na łamach Page Six. Kilka dni później potwierdzono rozstanie pary po czterech latach związku. Wiele osób uważało, że ma to związek z domniemanym romansem z Lady Gagą. Od początku promocji filmu "Narodziny gwiazd" było widać chemię (zwłaszcza na ekranie) pomiędzy wokalistką a aktorem/reżyserem. Piosenkarka chętnie opowiadała o pracy na planie z Cooperem, a ich wspólny występ na rozdaniu Oscarów był szeroko komentowany. Irina jednak stała spokojnie u boku swojego partnera. Do czasu. Para rozstała się po cichu, bez medialnej wrzawy. Teraz dziennikarze ujawniają co Bradley Cooper i Irina Shayk postanowili w sprawie córki.

Irina Shayk pierwszy raz skomentowała swój związek z Bradleyem Cooperem. Co powiedziała? >>

Jak wygląda córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk? >>

Irina Shayk w stylizacji, którą kupicie w popularnej sieciówce. Co modelka wybrała na słynną galę? >>

Bradley Cooper i Irina Shayk zawarli porozumienie w sprawie opieki nad córką. Co postanowili?

Bradley Cooper i Irina Shayk są rodzicami dziewczynki o imieniu Lea De Seine. Córka 44-letniego aktora i młodszej o 11 lat modelki urodziła się w 2017 roku. Dokładna data narodzin nie jest znana - sławni rodzice postanowili tego nie ujawniać. Jak podaje serwis TMZ para dogadała się w sprawie opieki. Nie jest to spisana, formalna umowa, Irina i Bradley porozumieli się, że dla dobra dziecka będą mieszkać w tym samym mieście. Zamiast Los Angeles, wybrali Nowy Jork. Poza tym oboje postanowili, że podzielą się opieką po połowie, oczywiście biorąc pod uwagę ich napięte grafiki. 

Bradley Cooper był wcześniej związany m.in. z Suki Waterhouse, Zoe Saldaną, oraz Renee Zellweger, a także z z Jennifer Esposito, z którą wziął ślub w 2006 roku (jednak do rozwodu doszło 122 dni później). Irina Shayk przez kilka lat spotykała się z Cristiano Ronaldo.

Bradley Cooper i Irina Shayk byli parą od 2015 roku.