W amerykańskich mediach zawrzało: czy Bradley Cooper i Irina Shayk rozstaną się? Całe Hollywood plotkuje na ten temat! To nie pierwszy raz kiedy przewiduje się rozstanie tej pary. Kilka miesięcy temu, kiedy fani oszaleli na punkcie filmu "Narodziny gwiazdy", dyskutowano czy aktor/reżyser nie miał romansu z Lady Gagą. Wielbiciele tej produkcji chętnie widzieliby tę ekranową parę w związku także poza planem. Wokalistka chętnie opowiadała o pracy na planie, a ich wspólny występ na rozdaniu Oscarów był szeroko komentowany. Zastanawiano się również, jak na to wszystko zareaguje Irina. Jednak rosyjska modelka przez cały ten czas uśmiechała się do fotoreporterów i pokazywała, że przyjaźni się z piosenkarką. Dlaczego media znów zwiastują koniec związku Coopera i Shayk?

Jak wygląda córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk? >>

Irina Shayk i Bradley Cooper oszukali wszystkich? Nadal są razem? >>

Irina Shayk pierwszy raz skomentowała swój związek z Bradleyem Cooperem. Co powiedziała? >>

Bradley Cooper i Irina Shayk przechodzą kryzys? Dojdzie do rozstania?

Page Six ujawnia, że 44-letni Bradley Cooper i młodsza o 11 lat Irina Shayk mają spore problemy. Ich związek "wisi na włosku" - napisano w artykule. Nie podano żadnych dowodów, wszystko opiera się na informacjach od anonimowych źródeł. "Ze względu na córkę starają się naprawić swój związek. Nie dzieje się dobrze, (Bradley i Irina, przyp. red.) nie są szczęśliwi. (...) On nie pije alkoholu i odkrywa swoją duchową stronę, za to ona chciałaby gdzieś wyjść" - dodano. Ten news już pojawił się na łamach Marie Claire, czy The Cut. Przywołuje się również stare zdjęcia, gdzie widać że Irina lub Bradley mają nietęgie miny, ale to przecież żaden dowód. 

Bradley Cooper i Irina Shayk są razem od 2015 roku. Para doczekała się dziecka, a dokładnie córki o imieniu Lea de Seine Shayk Cooper (ur. 2017). Bradley Cooper był wcześniej związany m.in. z Suki Waterhouse, Zoe Saldaną, oraz Renee Zellweger, a także z z Jennifer Esposito, z którą wziął ślub w 2006 roku. Do rozwodu doszło 122 dni później. Irina Shayk spotykała się z Cristiano Ronaldo.