W randkowym rollercoasterze amerykańskiej śmietanki towarzyskiej łatwo się pogubić. Przecież dopiero co donosiliśmy wam o sugerowanym przez zagraniczne media plotkarskie romansie Pitta z Emily Ratajkowski. Parę widziano podczas romantycznych chwil spędzanych w Pearl Oyster Bear w Nowym Jorku oraz w "prywatnym salonie" jednej z eleganckich restauracji w Paryżu. Podobno widywali się regularnie, a kiedy rozbieżność grafików nie pozwalała na spotkania, wymieniali ze sobą mnóstwo wiadomości. Serwis Just Jared przytoczył wtedy nawet wiele mówiącą wypowiedź pozyskaną od anonimowego źródła z bliskiego otoczenia modelki: "Jej przyjaciele żartują, że nie współczują jej już z powodu rozwodu – nie ma nic lepszego niż pocieszenie Brada Pitta". 

Emily Ratajkowski i Brada Pitta połączyła miłość do sztuki? Nowe doniesienia na temat domniemanego związku aktora i modelki>>

Przypomnijmy, że opisana wyżej sytuacja miała miejsce zaledwie miesiąc temu, ale trzymajcie się mocno, bo czas na plot twist. W niedzielę (14 listopada) Brad Pitt widziany był za kulisami koncertu w kalifornijskim Orpheum Theatre z młodszą o 29 lat (czyli dokładnie o połowę) Ines de Ramon, entuzjastką fitnessu na co dzień poruszającą się w branży jubilerskiej.

Na zdjęciach paparazzi nowo sparowany tandem przytula się, śmieje i spędza czas z paczką sławnych przyjaciół: Cindy Crawford, Rande Gerberem oraz Seanem Pennem. 

Co ciekawe, potencjalna wybranka serca Pitta jeszcze we wrześniu tego roku była mężatką.

Paul Wesley i Ines de Ramon/2019 / Getty Images

Od 2018 roku trwała w relacji z Paulem Wesleyem, aktorem o polskim pochodzeniu, któremu popularność przyniosła doceniana przez nastolatki (i nie tylko) z całego świata główna rola w „Pamiętnikach z Wampirów”.