Nawet fani aktorów są zaskoczeni tą wiadomością. To rzadkie zjawisko, żeby byli małżonkowie grali w tej samej produkcji, najczęściej omijają się z daleka, zwłaszcza na ważnych galach filmowych (organizatorzy mają często kłopot z rozmieszczeniem gwiazd z powodu ich romansów i zatargów), ale jak już kilka miesięcy temu pokazali, Brad Pitt i Jennifer Aniston są w przyjacielskich stosunkach. Nawet plotkowano o ich powrocie do siebie, a wspólne zdjęcia z SAG Awards były komentowane pod każdą szerokością geograficzną. Co to za nowy wspólny projekt aktorów?

Brad Pitt i Jennifer Aniston wystąpią we wspólnym projekcie! To będzie ich pierwszy spotkanie na ekranie od 19 lat

Zaledwie kilka godzin temu potwierdzono, że Brad Pitt i Jennifer Aniston wezmą udział we wspólnym czytaniu scenariusza do klasyka filmowego "Fast Times at Ridgemont High" (po pol. "Beztroskie lata w Ridgemont High"). Obsadzone role utrzymywane są w ścisłej tajemnicy, a wszystko zostanie ujawnione podczas wydarzenia na żywo 20 sierpnia na Facebooku i TikToku. W projekcie wezmą też udział: Sean Penn (aktor wcielił się w postać Jeffa Spicoliego w produkcji z 1982 roku), Julia Roberts, Matthew McConaughey, Henry Golding, Shia LaBeouf oraz Morgan Freeman.

A o czym jest ten film, którego scenariusz będzie czytany przez gwiazdy Hollywood? "Grupa nastolatków przeżywa beztroskie chwile związane z okresem dojrzewania. 15-letnia uczennica liceum, Stacy Hamilton pracuje w pizzerii w Ridgemont Mall i pragnie przeżyć swój pierwszy raz. W tajniki inicjacyjne wprowadza ją bardziej doświadczona przyjaciółka, Linda Barrett. Nieśmiały Mark "Rat" Ratner, uczeń drugiej klasy liceum, pracuje w centrum handlowym jako asystent asystenta menedżera w kinie. Chłopak pragnie poznać dziewczynę swoich marzeń. Jego przyjaciel, podrywacz Mike Damone, który uważa się za specjalistę w sprawach kobiet, staje się instruktorem Marka w sprawach damsko-męskich. Podczas lekcji biologii Mark i Stacy zostają wyznaczeni do wspólnego wykonania ćwiczenia laboratoryjnego" - możemy przeczytać w oficjalnym opisie produkcji. 

Wydarzenie online ma nagłośnić działania REFORM Alliance oraz CORE, organizacji, której współzałożycielem jest Sean Penn. 

Brad Pitt i Jennifer Aniston: historia związku

Choć Brad Pitt i Jennifer Aniston poznali się w 1998 roku i wzięli ślub dwa lata później, tylko raz byli widziani razem na ekranie. W 2001 roku aktor był gościem odcinka serialu "Przyjaciele", w którym Amerykanka grała słynną postać "Rachel Green". Para rozstała się na początku 2005, a rozwód został został sfinalizowany jeszcze pod koniec tego samego roku.