Gdy tylko Brad Pitt i Jennifer Aniston zjawią się na jednym bankiecie czy imprezie filmowej wszyscy zastanawiają się, czy przypadkiem byli małżonkowie nie reaktywowali swojego związku. Powód? Widać, że aktorzy pozostają w przyjacielskich stosunkach i nie unikają kontaktu - wręcz przeciwnie! Już na gali rozdania Złotych Globów obserwowano reakcję Aniston, gdy Pitt zgarnął statuetkę za "Pewnego razu... w Hollywood". A jak było w trakcie SAG Awards 2020?

Te zdjęcia Brada Pitta są hitem internetu! Co tym razem zrobił aktor? >>

Jennifer Aniston, Zoe Kravitz, Renee Zellweger i Reese Witherspoon w najpiękniejszych sukniach na SAG Awards 2020 [ZDJĘCIA GWIAZD] >>

Brad Pitt i Jennifer Aniston są jednak razem? Zdjęcia z SAG Awards wywołały kolejną falę plotek

Do internetu już trafiły zdjęcia pokazujące, jak Brad Pitt i Jennifer Aniston czule witają się na SAG Awards 2020. To rzadko spotykane, żeby byli małżonkowie byli nadal byli przyjaciółmi, zwłaszcza w Hollywood. Przecież przez lata plotkowano o "nienawiści" Aniston w stosunku do Angeliny Jolie, czyli ostatniej partnerki Pitta, choć sama Jennifer nigdy tych doniesień nie skomentowała. 

Jak Jennifer Aniston dba o figurę? Aktorka trenuje m.in. boks oraz jogę. Poznaj ulubione ćwiczenia gwiazdy >>

To nie jedyne przejawy bliskiej relacji Brada Pitta i Jennifer Aniston. Gdy aktor dziękował za statuetkę dla najlepszego aktora drugoplanowego w Shrine Auditorium, kamery uchwyciły jak gwiazda serialu "The Morning Show" patrzy się w stronę sceny. A gdy Aniston zgarnęła nagrodę w swojej kategorii, Pitt będąc za kulisami oglądał ten moment na telewizorze. 

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli małżeństwem w latach 2000-2005. 

Jennifer Aniston na SAG Awards 2020.

Brad Pitt na SAG Awards 2020: przemowa

Po wielu problemach w życiu osobistym, Brad Pitt teraz święci triumfy. A to za sprawą filmu "Pewnego razu... w Hollywood" w reżyserii Quentina Tarantino. 56-latek został już doceniony na gali Złotych Globów, a na SAG Awards 2020 wygrał w kategorii "wybitny występ aktora w roli drugoplanowej". O słynną statuetkę walczyli również Jamie Foxx, Joe Pesci, Al Pacino i Tom Hanks. 

W trakcie przemowy Brad Pitt kolejny raz nawiązał do swojego statusu singla. "Muszę to dodać do swojego profilu na Tinderze" - zażartował gwiazdor na początku swojej wypowiedzi. "Bądźmy szczerzy. To była trudna rola. O mężczyźnie, który jest zjarany, zdejmuje koszulkę i nie układa mu się z żoną". 

Brad Pitt na SAG Awards 2020.

Jennifer Aniston na SAG Awards 2020: nagroda i suknia

Jennifer Aniston została doceniona w kategorii "wybitna aktorka pierwszoplanowa w serialu dramatycznym". Na SAG Awards 2020 50-letnia gwiazda wybrała białą suknię od marki Dior oraz kolczyki Fred Leighton. "To suknia zaprojektowana przez Johna Galliano dla domu mody Christian Dior. Model vintage, który sprawiłam sobie w prezencie dla siebie" - przyznała aktorka w rozmowie z Entertainment Tonight.

Jennifer Aniston na SAG Awards 2020.