Szycowi nie można odmówić komicznego talentu i łobuzerskiego uroku, dlatego wydaje nam się, że prosto z Oscarów aktor przynajmniej kilka razy puścił oko do swojej instagramowej publiczności. A jeśli nie, to musiał być naprawdę w dużym przypływie endorfin... Na stories Borysa zobaczycie, jak wietrzy głowę w limuzynie, ćwiczy angielski, robi "unboxing" zaproszenia i udziela porad, jak zostać amerykańskim milionerem za pośrednictwem wejściówki na galę.  A także, jak podchodzi do gwiazd na odległość dość... intymną. 

Relacja Borysa doprowadziła nas do salw śmiechu nad ranem, ale koniec końców dała nam też zakulisowy bardzo głęboki wgląd w to, co działo się na gali, więc, cóż, ma także wartość dokumentalną. Szczególnie, gdy Szyc kieruje obiektyw telefonu na scenariusz imprezy leżący w reżyserce ;)

I jeszcze jedno - to Szyc wszedł na "ściankę" tuż po Lady Gadze, zebrał najwięcej selfies z największymi gwiazdami gali Oscary 2019 i był najbliżej jak można najbardziej emocjonujących momentów ceremonii. Poza tym wygląda na to, że miał z tego tyle samo radości, co jego obserwatorzy. 

Polecamy profil aktora. W galerii znajdziecie jego zdjęcia z takimi gwiazdami, jak Rami Malek, Emma Stone czy Bradley Cooper.

Borys, James Corden byłby z Ciebie dumny.