Blake Lively i Ryan Reynolds znani są z dwóch rzeczy - nie komentują swojego życia prywatnego (nie poinformowali nawet o narodzinach swojego ostatniego dziecka) i lubią sobie żartować z siebie (i to publicznie). Kilka miesięcy temu było głośno o parze, gdy Kanadyjczyk zdecydował się opublikować na instagramie najgorsze zdjęcia swojej żony. W ten sposób aktor złożył życzenia swojej ukochanej. Blake nie była dłużna i poczekała na odpowiedni moment.

Blake Lively zażartowała sobie z Ryana Reynoldsa. Musicie zobaczyć to zdjęcie

Ewidentnie, w ten sposób Blake Lively i Ryan Reynolds wyznają sobie miłość. Nie chodzi o romantyczne, czasem trochę kiczowate gesty. Ta para jest inna niż wszystkie, zwłaszcza w Hollywood. Aktorzy uwielbiają dowcipkować, zwłaszcza o sobie. 23 października gwiazda filmu "Deadpool" skończyła 43 lata. Z tego powodu jego piękna żona i świeżo upieczona mama trzeciego dziecka zamieściła na insta, specjalne okolicznościowe zdjęcie. Niektórzy powiedzieliby, że ta fotografia jest delikatnie mówiąc... okropna. Na kadrze widać, jak blond piękność wkłada swój palec do nosa Reynoldsa. "Wybrałam dobre ujęcie. Wszystkiego najlepszego" - napisała w opisie postu Lively.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I picked a good one. Happy birthday @vancityreynolds

Post udostępniony przez Blake Lively (@blakelively) Paź 23, 2019 o 3:37 PDT

Blake Lively i Ryan Reynolds poznali się na planie filmu "Green Lantern", w którym zagrali główne role. Ślub odbył się w 2012 roku. Aktorzy są rodzicami czteroletniej James, trzyletniej Inez i kilkutygodniowego niemowlaka (plotkuje się, że to kolejna dziewczynka).