Blake Lively w ciąży 

Zaraz po Nowym Roku aktorka opublikowała, żartobliwy post, na którym pozuje ze swoim trenerem. Na obydwu Blake ubrana jest w sportowy top i dresowe spodnie. Pierwsze zdjęcie jest z przed ciąży lub z jej początkowych momentów, drugie prezentuje Lively w jej zaawansowanym stadium. Zdjęcie "before & after" skomentowała: 

Ćwiczę według programu treningowego @donsaladino od kilku miesięcy. Coś chyba nie działa. 

Żartobliwe posty Blake Lively i Ryana Reynoldsa

Fani Lively i Reynoldsa doskonale znają poczucie humoru pary. W sieci krąży mnóstwo memów i postów, w których małżeństwo żartuje między sobą. Kiedy ogłaszali, że spodziewają się kolejnego dziecka Reynolds opublikował zdjęcie Lively w ciąży z dopiskiem: "Ja to zrobiłem". Blake nie pozostaje mu dłużna i co jakiś czas również publikuje prześmiewcze posty:

Instagram @blakelively

Blake Lively i Ryan Reynolds

Kiedy poznali się w 2010 roku na planie „Green Lantern”, on był mężem Scarlett Johansson, ona spotykała się wówczas z Pennem Badgleyem z „Plotkary”. Minęły zaledwie dwa lata, od tamtego momentu, a para była już po ślubie. Dzisiaj mają rzeszę fanów na całym świecie i są jedną z ulubionych par mediów. We wrześniu potwierdzili plotki, że spodziewają się czwartego dziecka. 

Zobacz też: Czy Serena van der Woodsen i Dan Humphrey z „Plotkary” wciąż są razem? Twórcy rebootu „Gossip Girl” zdradzili dalsze losy pary

Zobacz sukienki ciążowe w stylu Blake Lively