Blake Lively i Ryan Reynolds zapracowali na wizerunek wyjątkowo dobrze dobranego i szczęśliwego małżeństwa. Czułości, jakie okazują sobie na czerwonym dywanie, kąśliwe żarty wymierzone w drugą połówkę i kreatywne życzenia urodzinowe zawsze robią furorę w sieci. Choć nie ulega wątpliwości, że aktorski duet stara się chronić swoją rodzinę przed blaskiem fleszy, to niekiedy uchylają rąbka tajemnicy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedawno pisałyśmy o fotografiach, które Blake udostępniła z okazji swoich urodzin. Gwiazda „Wieku Adaline” i „Zwyczajnej przysługi” podzieliła się z fanami relacją z wizyty w Disneylandzie oraz migawką z leniwego dnia nad basenem.

Blake Lively jest w ciąży! Aktorka i Ryan Reynolds spodziewają się czwartego dziecka

Jednak tym razem na próżno szukać informacji o ciąży na oficjalnych profilach gwiazdy. Mimo to najnowsze zdjęcia Blake Lively nie pozostawiają miejsca na niedopowiedzenia i domysły. W ostatni czwartek odtwórczyni roli Sereny van der Woodsen w kultowej „Plotkarze” wzięła udział w gali magazynu „Forbes”. Ukochana Ryana Reynoldsa pojawiła się na czerwonym dywanie w cekinowej mini wyraźnie podkreślającej ciążowe krągłości. Zjawiskową kreację zestawiła z butami na wysokiej platformie i masywną biżuterią.

W rozmowach ze zgromadzonymi dziennikarzami potwierdziła, że oczekuje przyjścia na świat kolejnego potomka. Oznacza to, że już niedługo siedmioletnia James, pięcioletnia Inez i dwuletnia Betty doczekają się rodzeństwa. Dwa lata temu Blake zdradziła w show Jimmy'ego Fallona, że nie wszystkie domowniczki były szczęśliwe na wieść o narodzinach (dotychczas) najmłodszej pociechy.

10 najlepszych stylizacji Blake Lively >>

Mam tak dużo dzieci! Przystosowanie się do nowej sytuacji w naszym domu bywa trochę trudne, ale jest dobrze. Mam dwie inne córki, najstarsza była bardzo zainteresowana dzieckiem, ale środkowa już nie. Zastanawiamy się, czy ją zatrzymać” – zażartowała aktorka. Trzymamy kciuki, aby tym razem zapoznanie z nowym członkiem rodziny przebiegło bez komplikacji!