Blake Lively to jedna z tych gwiazd, która nie traktuje zbyt poważnie swojego statusu celebrytki z Hollywood. Uwielbia śmiać się z siebie, a razem z Ryanem Reynoldsem często robi internetowe kawały publikując np. zabawne posty na Twitterze. Ostatnio okazało się, że gwiazda takich filmów jak "Wiek Adaline", "183 metry strachu", "Prywatne życie Pippy Lee", "Śmietanka towarzyska", czy serialu "Plotkara" jest również fanką kultowego zespołu Spice Girls. Blake była wierną fanką brytyjskiej grupy, gdy była 10-letnią dziewczynką. 

Blake Lively znów żartuje sobie z Ryana Reynoldsa. To zdjęcie jest okropne! W ten sposób aktorka złożyła życzenia urodzinowe swojemu mężowi >>

Blake Lively urodziła! Co wiemy o trzecim dziecku aktorki i Ryana Reynoldsa? >>

Mała Blake Lively nie tylko wzięła udział w jednym z koncertów Spice Girls, ale na tę okazję przebrała się za jedną z wokalistek! Amerykanka wcieliła się wtedy w Baby Spice, czyli Emmę Bunton. Skąd to wiemy? Do internetu wyciekło właśnie zdjęcie, na którym widać, jak Lively pozuje z pewną 5-latką. Dorosła już Bria Madrid  zamieściła na Twitterze odkryte po latach ujęcie. Nie dość, że dziewczyna była na koncercie Spice Girls to jeszcze zrobiła sobie fotografię z przyszłą gwiazdą kina! Kadr powstał w trakcie koncertu zorganizowanego w San Bernadino (Kalifornia) w ramach Spiceworld Tour. Lively oczywiście skomentowała ten post na instagramie i Twitterze: "Udawanie kogoś innego... od 1997 roku" oraz "Mój sekret się wydał...".