Pierścionek wyjątkowy

Na pierwszy rzut oka przypomina jeden z najpiękniejszych pierścionków w historii królewskich zaręczyn. Podobny pierścionek z dużym szafirem otoczonym brylantami otrzymała księżna Diana od księcia Karola. Model ze zdjęcia znalazłyśmy na Apart.pl - szukaj numeru 203.140.

Diamenty i topazy

Ten naszyjnik z pewnością oczarowałby pannę Daphne Bridgerton. Delikatny łańcuszek i subtelny wzór ułożony z diamentów i topazów sprawił, że my również wpisałyśmy go na naszą wiosenną wish-listę. Na stronie Apart.pl kosztuje 1529 zł (Nr. wzoru: 110.897). 

Statement earrings

Jedna para kolczyków, która udźwignie całą stylizację? Te z żółtego i białego złota z diamentami i cytrynami przeniosą nawet najprostszy outfit z dżinsami czy "małą czarną" na najwyższy poziom. Na Apart.pl znajdziesz je po tym kodzie: 189.239

Zauroczenie 

Delikatny łańcuszek, diamenty w różnych kształtach i złota oprawa - to jeden z tych naszyjników, który zostanie w Twojej biżuteryjnej szkatułce na zawsze i będzie zajmował w niej honorowe miejsce. Znajdziesz go w ofercie Apart w cenie 1690 złotych (Nr. wzoru: 160.465). 

Sztuczne ognie

Złoty pierścionek, który błyszczy mnóstwem małych, kolorowych kamieni? To jeden z tych modeli, które w sezonie wiosna-lato będziemy nosić nieustannie. Cena? 809 złotych (Nr. wzoru: AP528-5532)

Iskierki

 

Uwielbiamy iskrzące się mrozem kamienie topazu. Te w formie kolczyków założymy zarówno do romantycznych sukienek, jak i do szarych, mięsistych dresów. Model ten znajdziecie na stronie Apart.pl w cenie 799 złotych (Nr. wzoru: 189.262). 

Dyskrecja

To jeden z najdelikatniejszych pierścionków, jakie ostatnio widziałyśmy, a przy okazji idealny sposób na to, żeby przemycić nutę regencycore do swoich codziennych, casualowych stylizacji. Na stronie Apart.pl znajdziesz go w cenie 299 złotych (Nr. wzoru P-1111.01).