To nie pierwszy raz, kiedy polskie marki odnoszą sukcesy za oceanem. Naszym towarem eksportowym są już MISBHV, Zofia Chylak czy Magda Butrym, która zdecydowała się robić karierę głównie za granicą. Czy do tego grona dołączy właśnie Umiar? Marka założona przez Magdalenę Brzozowską i Malwinę Wysińską, która czerpie z estetyki vintage i powstaje ręcznie ze szlachetnych materiałów, zachowując jednak ten tytułowy umiar w swoich formach, pojawiła się właśnie w nowym sezonie "Dynastii". Polska biżuteria została wykorzystana w stylizacjach jednych z głównych bohaterek reebota słynnej opery mydlanej: Fallon Carrington (Elizabeth Gillies) oraz Cristal Flores (Daniella Alonso). 

Bohaterki "Dynastii" w biżuterii Umiar

W scenach, w których występują obie przeciwniczki w walce o fortunę, pojawiają się dwa naszyjniki Umiar: łańcuch Rena Gold w całości wykonany ze srebra próby 925 i pozłacany 24-karatowym złotem oraz wisiorek w kształcie połamanej muszli Mare II Gold, w całości wykonany ręcznie ze srebra próby 925 i pozłacany 24-karatowym złotem. Stylizacje do serialu przygotowała Meredith Markworth-Pollack i, jak zdradzają nam projektantki, na tych dwóch elementach biżuterii się nie skończy. W kolejnych odcinkach serialu ma się pojawić więcej biżuterii Umiar, a do tego marka przekazała już do produkcji serialu projekty z nowej kolekcji „Vintage Touche”. Pisaliśmy o niej tutaj: Biżuteria w stylu vintage i estetyka art deco. Nową kolekcję Umiar - "Vintage Touche" pokochają wszystkie fanki francuskiej nonszalancji>>

Gdzie kupić biżuterię Umiar, która pojawiła się w serialu "Dynastia"? Jeśli zależy Wam na looku inspirowanym bogatą i kochającą przepych rodziną Carrington (lub po prostu wpadły Wam w oko projekty Umiar), zajrzyjcie do sklepu ELLE: 

 

Co ciekawe, ostatnio w kolczykach marki pokazała się też piosenkarka Banks. Artystka wybrała modele Luno Gold oraz Sol 5 Gold, w których pokazała się między innymi na swoim Instagramie.

Ta zagraniczna gwiazda nosi polską biżuterię. Zobaczcie ulubione kolczyki Banks>>