Beyoncé powraca z nową płytą!

O zbliżającej się premierze swojej nowej piosenki, Beyoncé poinformowała fanów za pomocą social mediów - w  biogramie artystka napisała po prostu „Break my soul”, zdradzając w ten sposób tytuł swojego najnowszego singla. Aby dodatkowo zwrócić uwagę fanów, gwiazda postanowiła usunąć swoje zdjęcie profilowe, co z kolei miało oznaczać nowy początek i nawiązywać do tytułu całego albumu. Utwór "Break my soul" został opublikowany przed północą i zapowiada długo wyczekiwany, siódmy już albumu wokalistki - "Renaissance". Data premiery płyty zaplanowana jest na 29 lipca! Będzie to pierwszy pełnowymiarowy album artystki od 2016 roku (płyta „Lemonade”), na którym znajdzie się 16 utworów. 

Beyoncé zapowiada "Renaissance". Posłuchaj premierowego singla, "Break my soul"

Tytuł najnowszego albumu jest bardzo znaczący. W zeszłym roku, artystka w wywiadzie dla magazynu Harper's Bazaar, subtelnie nawiązała do swojej nowej płyty, twierdząc „że czuje, że nadchodzi renesans”. Fani bardzo szybko odczytali wskazówki gwiazdy i domyślili się, że właśnie tak będzie się nazywał jej najnowszy album.

"Po całej izolacji i niesprawiedliwości, jaka miała miejsce w ciągu ostatniego roku, myślę, że wszyscy jesteśmy gotowi, by uciec, podróżować, kochać i znów się śmiać. Czuję rodzący się renesans i chcę być częścią tej ucieczki w każdy możliwy sposób” - powiedziała wówczas Beyoncé.

Na płycie pojawią się utwory, których autorami tekstów są m.in. Jay-Z i Adam Pigott (współpracował wcześniej z Drake’iem i Megan Thee Stallion). W nagraniach wziął udział także autor przebojów - Ryan Tedder, który był współautorem piosenkarki  "Halo" z 2008 roku, a także hitów dla Adele, Taylor Swift  i jego własnej grupy OneRepublic.

Jeżeli jesteście ciekawi najnowszego utworu Beyoncé, możecie go posłuchać poniżej.