Bella Hadid debiutuje z własną kolekcją ubrań

Supermodelka, influencerka, gwiazda, ikona stylu. Stylizacyjne poczynania Belli Hadid cały czas zachwycają tak samo krytyków mody i redaktorki, jak i fanki jej stylu, które masowo odtwarzają jej looki 1:1. I nie ma w tym nic dziwnego - Hadid zawsze wyróżnia się na ulicy, na czerwonym dywanie robi piorunujące wrażenie, a wybiegowe looki, które ma na sobie, generują +853% więcej odsłon niż inne z kolekcji. Wszystko, co na siebie założy, w sekundę zamienia się w złoto. Nazywana jest często najlepiej ubraną kobietą na świecie - a jeszcze w wywiadach podkreśla, że nie ma stylistki. 

Najlepiej ubrana modelka na świecie nie ma stylistki. Bella Hadid: "To nie ma to znaczenia, ponieważ to jest mój styl">>

"Byłam w ostatnim czasie mentalnie w tak dziwnym miejscu, że wyjście z domu i ubranie się było dla mnie bardzo skomplikowane, zwłaszcza stresując się tym, że paparazzi są na zewnątrz i tak dalej. W ostatnim roku kluczowe było dla mnie to, żeby przekonać się, że nawet jeśli ludzie mówią o moim stylu i bez względu na to, czy im się podoba czy nie, to nie ma żadnego znaczenia, ponieważ to jest coś mojego. Kiedy rano wychodzę z domu, myślę: Czy to mnie uszczęśliwia? Czy czuję się w tym dobrze i komfortowo?" wspominała w jednym z ostatnich wywiadów modelka i podkreślała, że najważniejsze w kwestii ubierania się jest dla niej dobre samopoczucie. 

Bella Hadid (prawie) nago na wybiegu Coperni podczas Paris Fashion Week. Modelkę „ubrano” na oczach wszystkich w specjalistyczną farbę w sprayu>>

Teraz Bella Hadid, która samodzielnie komponuje własne looki i z chęcią łączy ubrania z drugiego obiegu z high fashion, zaprojektowała własną kolekcję ubrań.

Modelka podjęła się współpracy ze sklepem About You, w ramach której przygotowała autorską kolekcję, która doskonale oddaje jej własny styl. Znajdziemy tutaj spódnice o długości mini, prześwitujące obcisłe topy, garniturowe spodnie, oversize'owe koszule, golfy z wyciętymi ramionami czy T-shirty z wysadzanym kryształkami napisem "Ciao Bella". Wszystko nawiązuje do stylu vintage lat 90. oraz początku lat 2000., znanym na TikToku jako y2k fashion.  Znalazły się w niej aż 64 elementy (wśród nich są 4, które wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu - torebka, krawat, mini i midi spódnica). "Moja nowa kolekcja z @aboutyou już jest! Tworzyliśmy ją dla Was przez cały rok. Wiecie, że nie podpisuję się swoim nazwiskiem pod niczym bez 100% zaangażowania w daną rzecz. I tu chciałam przekazać 100% B, 100% siebie! (...) Znajdziecie tutaj niektóre z moich codziennych ubrań, wszystko, z czym sparowałam te stylizacje, to moje własne elementy garderoby. Chciałam stworzyć łatwe, eleganckie, wygodne projekty, które można nakładać na siebie warstwowo, stylizować i łączyć. Dziękujemy zespołowi About You za ciężką pracę" napisała na swoim Instagramie gwiazda. W komunikacie prasowym podkreślała też: "To była przyjemność współpracować z zespołem About You, aby urzeczywistnić moją wizję. Dali mi kreatywną przestrzeń do zaprojektowania kolekcji tak, jak chciałam, i świetnie się bawiłam, stylizując sesję za pomocą tych wspaniałych elementów, jednocześnie dodając własne ubrania. Cieszyłam się, że mogłam być mocno zaangażowana w cały proces. Włożyłam w tę kolekcję dużo serca i duszy i nie mogę się doczekać, aż inni będą się nią cieszyć tak samo jak ja".

Kolekcja Belli Hadid dla About You jest już w sprzedaży, więc jeśli i Was zaciekawiła: obejrzyjcie ją dokładnie w sklepie internetowym marki.

Bella Hadid w "niemodnych" płaskich butach. Do niedawna były uważane za szczyt obciachu, teraz znów są pożądane>>