Bella Hadid nagrodzona za zaangażowanie w temacie zdrowia psychicznego

Bella została uhonorowana nagrodą za wsparcie w szerzeniu świadomości dotyczącej zdrowia psychicznego. Na tę okazję modelka wybrała kreację z kolekcji Michela Korsa. Jej krój i materiał nawiązywał do stylu Old Hollywood. Suknia miała bardzo głęboki dekolt odsłaniający klatkę piersiową modelki, pokryta była złotymi cekinami i sięgała do połowy łydki. Bella uzupełniła ten look wiązanymi sandałkami na obcasie i dużymi wiszącymi kolczykami. Modelka, która preferuje odważne, street-wearowe stylizacje na tę nowojorską galę postawiła na bardzo klasyczny strój. 

Olivia Wilde olśniła wszystkich prześwitującą, srebrną kreacją, w której widać było jej sutki

Getty Images

Yolanda Hadid, Michael Kors i Jessica Alba na gali Golden Heart

Na wydarzeniu pojawiła się również mama Belli, była modelka, Yolanda. Pozowała ona do zdjęć w cielistym przylegającym kombinezonie Michela Korsa. Wybór kreacji Korsa przez rodzinę Hadid nie był przypadkowy, ponieważ projektant był jednym z współprowadzących galę. Dodatkowo nagroda za wybitną filantropię wręczana podczas ceremonii, nosi jego imię. Otrzymała ją Jessica Alba, aktorka i bizneswoman, która w 2011 roku stałą się współzałożycielką start-upu, The Honest Co, działającego w branży zrównoważonych artykułów gospodarstwa domowego.

Najpiękniejsze suknie gwiazd na czerwonym dywanie Academy Museum Gala 2022. Kreacje Amal Clooney, Kai Gerber, Lily Collins i innych