Bella przez ostatnie lata stała się guru modowym z rzeszą oddanych fanek na całym świecie, inspiracją i twarzą największych domów mody oraz aktywistką na rzecz Palestyny, z której pochodzi jej ojciec. W ostatnich latach ikona stylu, założyła również swoją markę KIN Euphorics, sprzedającą bezalkoholowe drinki. Zanim jej kariera nabrała zawrotnego tempa, Bella żyła w cieniu swojej starszej siostry Gigi. Presja społeczna oraz specyficzna relacja z mamą, która jednoczenie pełniła rolę mamagerki córek, przyczyniła się do ogromnych kompleksów i problemów ze zdrowiem psychicznym Belli. W swojej historii, modelka została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu, co przyczyniło się do jej późniejszych deklaracji o abstynencji. 

Bella Hadid trafiła na odwyk?

W ostatnich sezonach to właśnie ona stała się numerem jeden na pokazach kolekcji najważniejszych domów mody. Nie umknął więc uwadze mediów fakt, że nie pojawiła się ona na ostatnim, paryskim Tygodniu Mody. Modelka od lat przyznawała, że alkohol jest dla niej ucieczką i sposobem radzenia sobie ze stresem związanym ze sławą i pracą w tak dynamicznej branży. Pięć miesięcy temu zadeklarowała jednak, że rezygnuje z imprez i alkoholu, decydując się na abstynencję. Jej nieobecność w Paryżu natychmiast sprowokowała szereg plotek sugerujących, że Bella trafiła na odwyk. Źródło portalu In Touch doniosło, że Bella „często jest przytłoczona swoją sławą i charakterem biznesu, a odwyk pomaga jej się uspokoić".

Jak się jednak okazuję portal JustJared dotarł do informacji dementujących te plotki. Według ich śledztwa Bella zmaga się z chorobą. W 2020 roku modelka przyznała, że od 7 lat choruje na boleriozę. Chociaż czasami schorzenie pozwala jej normalnie funkcjonować, zdarzają się momenty, w których musi zmagać się z wieloma symptomami jednocześnie. Według serwisu JustJared to właśnie zdrowie było powodem nieobecności Belli na Tygodniu Mody w Paryżu. Z pewnością niebawem sama zainteresowana odniesie się do sprawy na swoim Instagramie. Mamy nadzieję, że niebawem jej stan zdrowia się poprawi i Hadid będzie błyszczeć na wrześniowych Fashion Week'ach.