Ten rok jest ciężki dla par z show-biznesu. Niedawno informowaliśmy was o rozpadzie związku Cole'a Sprouse'a i Lili Reinhart (dotąd nie wiadomo czy to prawda, do mediów trafiają sprzeczne informacje). Bradley Cooper i Irina Shayk również zakończyli swoją długoletnią relację. Podobna historia wydarzyła się w przypadku Belli Hadid i The Weeknd. Modelka i wokalista kolejny raz rozstali się. Amerykańskie serwisy internetowe dowiedziały się, jaki był powód tej decyzji.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się! Byli małżeństwem niecały rok >>

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: znamy przyczyny rozstania pary. Kiedy rozwód? >>

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się! To koniec ich związku >>

Bella Hadid i The Weeknd rozstali się

Bella Hadid i The Weeknd od dawna nie byli razem widziani. Ostatnie wakacje na Mykonos modelka spędziła w towarzystwie siostry Gigi oraz koleżanek. Piosenkarz zajęty jest nagrywaniem kolejnego albumu. Rok temu ta słynna para postanowiła dać sobie drugą szansę, ale niestety nie udało im się stworzyć trwałego związku. E! News cytuje anonimowe źródło uważając, że Bella Hadid i The Weeknd "są teraz w zupełnie innych miejscach: fizycznie i psychicznie." Hadid przygotowuje się właśnie do nadchodzących Tygodni Mody, za to Abel Tesfaye (czyli The Weeknd) pracuje nad nowym materiałem muzycznym i debiutem aktorskim. "Od dawna się kłócą. Od miesięcy nie spędzili ze sobą czasu bez waśni". Na dodatek, ostatnie wspólne zdjęcia Belli Hadid i The Weeknd pochodzą z marca tego roku...

Bella Hadid i The Weeknd: historia związku

Bella Hadid i The Weeknd zaczęli spotykać się w 2015 roku, jednak pod koniec kolejnego roku zdecydowali się zerwać (nie mogli pogodzić swojej relacji z napiętym grafikiem). Potem muzyk spotykał się przez jakiś czas z Seleną Gomez, a w kwietniu 2018 roku znów był z siostrą Gigi. Podobno Bella Hadid i The Weeknd spędzili wspólnie festiwal Coachella. Następnie widziano ich w Cannes i Paryżu, pojechali nawet na wspólne wakacje i byli w Tokio. Plotki o drugiej szansie obiegły internet, gdy paparazzi zrobili im zdjęcie, a para publikowała wspólne insta story.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez (@bellahadid) Mar 30, 2019 o 5:40 PDT