Podczas tego niezobowiązującego wypadu Bella postawiła na luz w brązowej skórzanej kurtce, dżinsach o kroju bootcut i stylowych kowbojskich butach. Jej nowy ukochany, Adan, założył pomarańczową koszulę zapinaną na guziki, niebieskie dżinsy i klasyczny kapelusz trucker, doskonale uosabiając kowbojskiego ducha Fort Worth.

Adan Banuelos to nie tylko przystojniak, ale także bardzo utytułowana postać w branży jeździeckiej. W 2017 roku przeszedł do historii, stając się jednym z najmłodszych jeźdźców, którzy kiedykolwiek zostali wprowadzeni do National Cutting Horse Association's Riders Hall of Fame.

Jeździecka więź między Bellą i Adanem jest głęboka. Zamiłowanie Belli do koni zaczęło się w wieku trzech lat. Wychowywana przez matkę Yolandę, która była zagorzałą miłośniczką koni, Bella, jej siostra Gigi i brat Anwar Hadid dorastali na ranczu w Beverly Hills. Wczesne umiejętności jeździeckie Belli przyniosły jej uznanie na arenie krajowej, gdy starała się o miejsce w drużynie olimpijskiej w 2016 roku. Niestety, jej marzenia zostały zahamowane, gdy w 2012 roku zdiagnozowano u niej boreliozę. Przez lata wyniszczające objawy choroby przenoszonej przez kleszcze utrzymywały modelkę przykutą do łóżka, prowadząc do hospitalizacji i konieczności regularnego podawania kroplówek.

Pomimo wyzwań, przed którymi stanęła, determinacja Belli, by odzyskać zdrowie, pozostała niezachwiana. W sierpniu podzieliła się zdjęciami ze swoimi ukochanymi końmi w klubie jeździeckim Wellington International w Wellington na Florydzie. Jej podpis świętował jej powrót do zdrowia, stwierdzając, że "w końcu jest zdrowa" po leczeniu boreliozy. Oznaczało to triumfalny powrót do kariery modelki po pięciomiesięcznej przerwie spowodowanej zmaganiami zdrowotnymi.

Wiosną Bella po cichu zakończyła swój dwuletni związek z Markiem Kalmanem. Według osoby wtajemniczonej, ich miłość " dobiegła końca", a Bella postanowiła skupić się na swoim zdrowiu. Informator stwierdził: "Byli w sobie bardzo zakochani, ale ich związek ostatecznie dobiegł końca i zdecydowali się go zakończyć. Bella jest bardzo miłą osobą, ale zmaga się z presją sławy. Od czasu ich rozstania stara się dbać o siebie".