Minął miesiąc odkąd Behati Prinsloo wróciła do publikowania w mediach społecznościowych. Po wyjściu na jaw afery z udziałem jej męża zaprzestała aktywności w sieci. Unikała także dyskusji na temat zdrad, jakich miał dopuścić się wokalista Maroon 5. Przypominamy, że Adam Levine regularnie wymieniał wiadomości z młodszymi kobietami, które po czasie postanowiły upublicznić treść konwersacji. Mimo dowodów na niewierność partnera modelka nadal pojawiała się publicznie u jego boku. Nie stanęła jednak w obronie męża i nie zdecydowała się na oficjalne oświadczenia. Jako komentarz w sprawie obserwatorzy potraktowali archiwalną fotografię zza kulis pokazu Victoria's Secret. 14 października gwiazda podzieliła się ujęciem, na którym pokazuje język i wystawia w stronę aparatu środkowy palec. Zdaniem fanów był to wyraz niezadowolenia z zainteresowania mediów i ciągłych pytań o sytuację rodzinną. Wczoraj na profil modelki trafiły kolejne posty, które wywołały nie mniejsze poruszenie.

Behati Prinsloo w dziwacznej sesji ciążowej. Modelka i Adam Levine już niedługo powitają trzecie dziecko

Kilkanaście godzin temu Behati udostępniła na Instagramie trzy posty z efektami ciążowej sesji. Modelka i wokalista są już rodzicami dwóch córek. Teraz spodziewają się kolejnej pociechy. Na pierwszym zdjęciu były aniołek Victoria's Secret pozuje w białym tank topie, chokerze z ćwiekami i... papierowej koronie z Burger King. Kobieta obejmuje dłońmi zaokrąglony brzuch i ponownie pokazuje fotografowi język.

Chwilę później do Internetu trafiły fotografie z rekwizytami zapożyczonymi z dziecięcego pokoju. W kadrze pojawiła się figurka kucyka i niepokojąca maska, którą modelka zestawiła z jasną bielizną. Na ostatnim zdjęciu zmieniła stylizację na ciężkie buty na wysokiej platformie i czarny kostium z falbankami i odważnym wycięciem. Za tło posłużył jej mroczny salon, a uzupełnienie scenografii stanowił pluszowy królik.

Wielbiciele i znani znajomi zasypali ciężarną mamę komplementami. W licznych komentarzach nazywają ją królową, aniołem i boginią. Inni nie pochwalają artystycznych wyborów modelki i uważają zdjęcia za dziwne i niesmaczne. Część osób dopatruje się w nich wskazówki odnośnie do płci trzeciego dziecka. Według nich gwiazda spodziewa się kolejnej dziewczynki.

Lily Collins zabiera głos w dyskusji o nepotyzmie. Czy znany ojciec pomógł jej w karierze? >>

Nie zabrakło także odniesień do głośnego skandalu. Miłośnicy Behati proszą użytkowników sieci o poszanowanie prywatności ich idolki i sugerują, że ta „przeżyła już wystarczająco upokorzeń”. „Ona potrzebuje teraz spokoju, a wy jej w tym nie pomagacie. Dobrze wie, że jej facet zdradził, więc przestańcie jej o tym przypominać. Wyglądasz przepięknie, Behati” – napisał jeden z nich.