Gwiazdy muzyki nie mają łatwego życia - muszą zawsze perfekcyjnie wyglądać i przynosić zyski wytwórniom, a co za tym idzie, wydawać kolejne hity doceniane przez fanów. Każdy szczegół z ich życia jest szeroko komentowany. Ile razy sugerowano, że dana celebrytka jest w ciąży, a powodem powiększonego brzucha był obfity posiłek. Gwiazda nie ma rozmiaru 34 lub 36? To rodzi kolejne problemy. Przekonała się o tym Bebe Rexha, która kilka miesięcy temu ujawniła, że projektanci nie chcą z nią współpracować. Powodem była figura wokalistki. A przecież Rexha jest proporcjonalna, ma figurę w kształcie klepsydry, co więcej, nosi amerykański rozmiar 8 (czyli polskie M). Teraz Bebe zmierzyła się z kolejnym problemem. Chodzi o jej wiek.

Bebe Rexha jest za stara na zdjęcia w bieliźnie?

Kilka godzin temu Bebe Rexha opublikowała na swoim instagramie zdjęcie w bieliźnie. Nie chodzi o żadne szokujące zdjęcie, wokalistka często postuje seksowne ujęcia. Ważny jest podpis pod kadrem. Okazuje się, że gwiazda ostatnio usłyszała, że jest za stara na takie fotografie. Tak stwierdził pewien dyrektor/producent muzyczny (niewymieniony z imienia i nazwiska). A przecież Bebe Rexha ma tylko 29 lat!

"Niedawno mój pan dyrektor powiedział mi, że się starzeję, a mój wizerunek jest "mylący", ponieważ... jestem autorką piosenek i publikuję na instagramie seksowne fotki, a przecież songwriterki nie powinny tego robić, zwłaszcza w moim wieku. Mam 29 lat. Mam dość szufladkowania. Tworzę własne zasady. Mam dość tego, że kobiety w pewnym wieku określane są jako "wiedźmy", a mężczyźni w późniejszym wieku stają się bardziej "sexy". Tak czy inaczej, 30 sierpnia kończę 30 lat, i wiecie co? Nie uciekam przed tym. Nie będę kłamać na temat mojego wieku, czy śpiewać piosenki, które lepiej się sprzedadzą, bo będą sprawiały wrażenie, że jestem "młodsza". Będę celebrować swój wiek, bo jestem mądrzejsza, silniejsza i ZAUFAJCIE MI, jestem teraz znacznie lepszą kochanką niż 10 lat temu" - napisała Bebe Rexha na instagramie. 

Aż trudno w to uwierzyć, że w branży nadal panują takie zasady... Po stronie Bebe Rexhy stanęły inne wokalistki, m.in. Taylor Swift, Rita Ora, Tinashe, Anastacia, Natasha Bedingfield, Lauren Jauregui, Jamie Lynn Spears, a także panowie z grupy The Chainsmokers i X Ambassadors, Justin Tranter, Ne-Yo, 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I recently had a MALE music executive tell me that I was getting too old and that my brand was “confusing.” Because... I’m a songwriter and I post sexy pics on my Instagram and that’s not what female songwriters are suppose to do, especially for my age. I’m 29. I’m fed up with being put in a box. I make my own rules. I’m tired of women getting labeled as “hags” when they get old and guys get labeled as sexy with age. Anyways, I’m turning 30 on August 30 and you know what, I’m not running away from it. I’m not gonna lie about my age or sing songs that I feel will sell better because they sound “younger.” I’m gonna celebrate my age because you know what, I’m wiser, I’m stronger and TRUST ME I’m a much better lover than I was 10 years ago.

Post udostępniony przez Bebe Rexha (@beberexha) Sie 12, 2019 o 8:11 PDT