Ślub Barbary Palvin i Dylana Sprouse

Chociaż do zaręczyn doszło we wrześniu 2022 roku, para zadbała o to by informacja ta została wyłącznie pomiędzy nimi i najbliższymi. Dopiero w czerwcu tego roku modelka przyznała w rozmowie z magazynem Vogue, że rozpoczęli już przygotowania do uroczystości ślubnych. W wywiadzie przyznała, że dużo bardziej stresowały ją zaręczyny niż sama ceremonia: "Mam na myśli to, że mężczyzna ma czas na to, aby przygotować się do oświadczyn. Dylan miał pierścionek przez siedem miesięcy, zanim zadał mi pytanie. Ja musiałam zdecydować dokładnie w tym momencie. odkąd zaczęliśmy się spotykać wiedziałam, że chcę go poślubić, ale to poważna decyzja"- tłumaczyła Barbara. 

Destynacja również odbiegała od standardu przyjętego w Hollywood, ponieważ para młoda pobrała się w ojczyźnie Barbary, na Węgrzech. "Jestem podekscytowana, że mogę pokazać Dylanowi tę stronę mnie i przedstawić moją kulturę, miejsca, w których dorastałam i miejsca, w których byłam. Nie ma mowy, żebyśmy nie brali ślubu na Węgrzech, moi rodzice by mnie zabili"-modelka tłumaczyła dziennikarce  „V Magazine”. 

Instagram @OwenGould

Podczas ceremonii Barbara zachwyciła minimalistyczną gorsetową kreacją projektu Vivienne Westwood. Gwiazda postawiła na bardzo naturalny delikatny makijaż i rozpuszczone dziewczęco włosy. Pan młody wybrał na tę okazję klasyczny czarny garnitur. Świadkiem Dylana był oczywiście jego brat bliźniak Cole Sprouse, którego można kojarzyć z produkcji Disneya. 

Gdzie poznali się Barbara Palvin i Dylan Sprouse? 

Barbara i Dylan poznali się w 2018 roku przez Instagrama. Znany z produkcji Disneya "Nie ma to jak hotel", a ostatnio również z komedii romantycznych "After 2" czy "Piękna Katastrofa", Dylan i modelka VS oraz ambasadorka Armani Beauty pisali ze sobą przez trzy miesiące, by w końcu umówić się na pierwszą randkę. Ta też odbiegała od tradycji. Barbara przyleciała do Chin na plan filmowy, gdzie Dylan pracował. To spotkanie było początkiem ich pięcioletniego już związku.