ELLE razem z Eau Thermale Avène dba o piękno kobiet. Przekonaj się o tym na własnej skórze i wygraj profesjonalną sesję zdjęciową, która ukaże się na łamach magazynu, lub jeden z zestawów kosmetyków. Zasady są proste - wystarczy, że podzielisz się swoim urodowym hitem marki Eau Thermale Avène z najbliższą Ci osobą i uwiecznisz to na zdjęciu. 

Co zrobić, żeby wygrać?

1. Kup dowolny produkt gamy przeciwstarzeniowej marki Eau Thermale Avène z gamy YsthéAL, PhysioLift, Sérénage.

2. Zrób kreatywne zdjęcie z bliską Tobie osobą, której mogłabyś polecić produkt (przyjaciółką, córką, mamą, babcią), na którym będzie znajdować się zakupiony produkt.

3. Opublikuj je na Instagramie używając tagów: #avenepoland #ellepolska #avenesesja.

Nagrody:

1. Nagroda główna dla zdobywcy pierwszego miejsca w konkursie: profesjonalna sesja zdjęciowa opublikowana w magazynie ELLE (dla osoby która prześle najkreatywniejsze zdjęcie oraz jej bliskiej osoby znajdującej się na zdjęciu).
2. Nagroda dodatkowa dla zdobywców miejsc 2-6: jeden z zestawów produktów Eau Thermale Avène serii przeciwstarzeniowej (w skład każdego zestawu wchodzą produkty: Couvrance Mascara 7 ml, Couvrance Transparenty puder mozaikowy 9g, PhysiloLift Balsam na noc 30 ml, PhysioLift Krem pod oczy 15 ml , Sérénage Krem na dzień 30 ml, Sérénage Krem na noc 30 ml).

Konkurs trwa do 18.11.2016r.

REGULAMIN KONKURSU >>

Organizatorem Konkursu jest: Boxfish s.c. z siedzibą w Warszawie oraz Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.