Ashley Olsen już po ślubie. Aktorka i projektantka była za artystę Louisa Eisnera

Gwiazda, była aktorka, projektantka mody i słynna bliźniaczka Ashley Olsen zmieniła swój status w związku na: po ślubie. Gwiazda stanęła na ślubnym kobiercu ze swoim wieloletnim partnerem, artystą Louisem Eisnerem (to syn projektantki biżuteryjnej Lisy Eisner oraz biznesmena i byłego szefa David Geffen Company - Erica Eisnera).

Córka Heatha Ledgera i Michelle Williams wygląda jak kopia taty! Mathilda Ledger ma już 17 lat>>

Okazuje się, że ceremonia miała miejsce w zeszłym tygodniu, czyli zaraz po świętach Bożego Narodzenia. Para nie chciała organizować wielkiej imprezy na tysiące osób - 36-letnia aktorka oraz 34-letni artysta zostali ogłoszeni małżeństwem w domu w Bel-Air w Kalifornii, a towarzyszyło im podczas tej chwili grono około pięćdziesięciu najbliższych osób z rodziny, przyjaciół oraz branży modowo-artystyczno-aktorskiej. Szczegóły ich ślubu i wesela są jednak nieznane, ponieważ Ashley Olsen i Louis Eisner bardzo chronią swojej prywatności i nie chcą dzielić się z mediami czy w social mediach. Nie zobaczyłyśmy też sukni ślubnej Ashley Olsen, ale miejmy nadzieję, że niedługo ujrzy światło dzienne (jesteśmy ciekawe, czy zaprojektowała ją sobie sama!).

Catherine Zeta-Jones o swojej córce: "Mam Wednesday Addams w swoim życiu od 19 lat i 9 miesięcy">>

Ta dwójka spotyka się ze sobą od jesieni 2017 roku i zadebiutowali na czerwonym dywanie na jednym z nowojorskich wydarzeń we wrześniu 2021 roku, jednak próżno szukać ich wspólnych zdjęć w internecie. Jednym z nielicznych jest to, które w wakacje półtora roku temu opublikował na Instagramie Louis i które w ekspresowym tempie stało się viralem. 

50-letnia Sofía Vergara w kostiumie kąpielowym udowadnia, że wiek to tylko liczba. „Ludzie zachwycają się Jennifer Lopez, kiedy prawdziwą boginią jest ona” – piszą fani>>

Przypomnijmy, że w wakacje 2022 roku światło dzienne ujrzał film o Ashley Olsen i Mary-Kate Olsen, który bada wpływ słynnych sióstr na popkulturę oraz kulturową fascynację bliźniaczkami. Autorką dokumentu „The Twins” jest brytyjsko-indyjska reżyserka Zara Meerza. „Zara stworzyła film krótkometrażowy, który nie tylko analizuje niesłabnący urok sióstr Olsen, ale także nieprzemijającą mistykę bliźniąt w kulturze oraz sposób, w jaki społeczeństwo uprzedmiotawia młode kobiety w świetle reflektorów. Ten dokument jest obowiązkową pozycją do obejrzenia dla każdego, kto pamięta, jak to było dorastać u progu ery społecznej, w czasach, gdy dwie nastolatki były największymi influencerkami na świecie” skomentowała Holly Fraser, redaktor naczelna WePresent.