Grande zaprezentowała w wideo swój makijaż i ulubione produkty. W momencie, w którym przeszła do malowania ust, opowiedziała o tym, że od wielu lat korzystała z zabiegów botoksu i wypełniaczy. Wyjawiła, że czuła się tak, jakby się ukrywała za tym. Artystka zdradziła w nagraniu, że bardzo duży wpływ miały na nią komentarze, które słyszała o sobie już będąc w młodym wieku. Teraz makijaż stał się dla niej sposobem na wyrażanie siebie.


„Zupełnie otwarcie, jako wielbicielka urody, w trakcie malowania moich ust, miałam tonę wypełniacza  przez wiele lat i botoksu. Przestałam w 2018 roku, ponieważ czułam się… to było za dużo. Po prostu czułam jakbym się ukrywała.”


Łzy wypełniły oczy Ariany Grande, gdy ta kontynuowała, mówiąc, że nie spodziewała się tak emocjonalnego komunikatu ze swojej strony.

Grande podzieliła się ze swoimi odbiorcami swoją opinią na temat sekretów urody i dojrzewania. Takie tematy jak zabiegi medycyny estetycznej i nie tylko, według niej powinny być otwarcie omawiane.


„I myślę, że starzenie się jest taką… to może być tak piękną rzeczą.”

Nie pierwszy raz artystka wypowiedziała się na temat standardów urody. W kwietniu 2023 opublikowała nagranie na swoim TikToku, w którym opowiedziała o krytyce, z którą mierzy się przez to, że schudła. Grande uważa, że powinniśmy być delikatniejsi w wypowiadaniu się na temat wyglądu ciała innych osób, ponieważ nie wiemy, co się za tym kryje. Powiedziała, że to, co jej fani odbierali za jej zdrowy wygląd, wcale takie nie było. Zdradziła, że brała wówczas antydepresanty, spożywając przy tym alkohol i mając ubogą dietę. 

"Zdrowie może wyglądać inaczej. Po drugie, nigdy nie wiesz, przez co przechodzi druga osoba"