Żadna biżuteria nie budzi tak dużych emocji, jak pierścionek noszony na serdecznym palcu. Czy to na lewej dłoni w krajach anglosaskich, czy na prawej nad Wisłą – dla wnikliwego obserwatora może oznaczać tylko jedno. Z jednej strony presja zamążpójścia narzucana na kobiety bywa co najmniej irytująca. A z drugiej wydaje się naturalnym, że każdy szuka w otaczającym nas świecie jak najwięcej happy endów. Teraz powody do radości znaleźli sobie wielbiciele Anyi Taylor-Joy.

Anya Taylor-Joy jest zaręczona? 

Od kilku dni prasa rozpisuje się o domniemanych planach matrymonialnych aktorki. Domysły wzbudziły zdjęcia z ostatniej wizyty Anyi w Australii. Właśnie tam trwają obecnie zdjęcia do spin-offu „Mad Maxa”, w którym Joy wcieli się w młodą Furiosę. 26-letnia gwiazda widziana była na lotnisku w Sidney. Świadkowie zwrócili uwagę na niewielki element jej stylizacji. Ich słowa przytoczył brytyjski tabloid „Daily Mail’:

Wyskoczyła z samolotu, a zanim weszła do samochodu, błysnęła pierścionkiem w kierunku kierowcy. Albo popisywała się pierścionkiem, albo wykonywała taneczny ruch. Tak czy inaczej, wyglądała na zachwyconą.

Co prawda Anya udała się w podróż bez ukochanego, ale towarzystwa dotrzymywał jej pupil. Para adoptowała kota o imieniu Kitsune w ubiegłym miesiącu. Nowym członkiem rodziny pochwaliła się na Instagramie. Na swoim profilu opublikowała zdjęcie z futrzakiem i krótkie wideo, na którym widoczny jest również McRae.

Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae – historia związku

Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae zaczęli randkować na początku 2021 roku. Dokładna data nie jest znana, bo Joy oszczędnie dzieli się informacjami o życiu prywatnym. Mimo iż McRae spełnia się jako muzyk, to parę połączyło zamiłowanie do... domatorstwa, spokojnego trybu życia i książek. Nic dziwnego, że fani dopatrują się tu historii jak z kart romantycznej powieści.

Nareszcie znalazłam kogoś, kto jest szczęśliwy, czytając ze mną w ciszy. Jesteśmy jednocześnie jak osiemdziesięciolatkowie i siedmiolatkowie.

MaRae gra na gitarze i pianinie w zespole More. Osoba z otoczenia pary wyznała magazynowi The Sun, że jest bardzo wspierającym partnerem. „Są nierozłączni [...] Jej grafik jest naprawdę napięty, ponieważ od czasu »Gambitu królowej« jest bardzo rozchwytywana, ale on zawsze jest przy niej”.