Dua Lipa i Anwar Hadid mają za sobą ponad dwuletni związek. Na ostatnią randkę wybrali się w 2021 roku. Piosenkarka szybciej poradziła sobie z rozstaniem i niemal od razu zaczęła szukać kolejnej miłości. W zeszłym roku plotkowano o romansie z gwiazdorem „Szkoły dla elity”. Później łączono ją z amerykańskim raperem. Ostatecznie okazało się, że 27-latka znalazła szczęście u boku czternaście lat starszego filmowca Romaina Gavrasa. Brat Belli i Gigi Hadid jest zdecydowanie bardziej powściągliwy. Choć w przeszłości tuż po zerwaniu z Nicolą Peltz schronił się w ramionach Kendall Jenner, aby chwilę później umówić się z Sonią Ammar, od czasu rozpadu relacji z brytyjsko-albańską wokalistką pozostaje singlem. Fani podejrzewają, że 23-latek nie pogodził się z utratą dziewczyny. A jak wiemy, Dua Lipa kieruje się sztywnymi zasadami – nie odbiera telefonów od swoich eks i nie zaprasza ich w swoje progi – co nie przemawia na korzyść rzekomo nieszczęśliwie zakochanego modela. Gdy na canneńskim czerwonym dywanie gwiazda po raz pierwszy publicznie pokazała się z nowym wybrankiem, Anwar miał zrobić w internecie scenę zazdrości.

Były chłopak Dua Lipy dał popis zazdrości. Anwar Hadid opublikował niepokojące treści dzień po debiucie piosenkarki i jej nowego partnera w Cannes

Dua Lipa i Romain Gavras byli widziani razem już na paryskim pokazie Saint Laurent, który opuścili, bez skrępowania trzymając się za ręce. Później towarzyszyli sobie na kilku innych branżowych imprezach, ale dopiero na Festiwalu Filmowym w Cannes postanowili oficjalnie zaprezentować się jako para. Na premierze „Omar La Fraise” nie odstępowali się na krok, a mężczyzna cały czas czule obejmował swoją partnerkę. Najwyraźniej tego było za wiele dla skrzywdzonego Anwara Hadida. Przynajmniej tak uważają internauci, którzy wczoraj natknęli się na zaskakującą instagramową relację.

anwarhadid / instagram.com

„Powstrzymuję się, aby go nie szukać i nie zabić”, „Nie mogę oddychać”, „Bawcie się dobrze” – napisał na Instagramie. Model i aspirujący muzyk nie zdradził, do kogo skierowane były alarmujące wypowiedzi. Chociaż niewykluczone jest, że dawno zapomniał o Dua Lipie i nie chowa w sercu urazy, to obserwatorzy zgodnie uznali, że groźby skierowane były do Romaina. Tym samym wykluczyli niefortunny zbieg okoliczności. Anwar Hadid szybko zdał sobie sprawę z negatywnego odbioru publikowanych przez niego treści i zarzucił fanom błędną interpretację jego słów. Następnie skupił się na promowaniu nowego singla i nie zabrał już głosu w nurtującej internautów sprawie.