Na wydarzeniu aktorka pojawiła się w imponującej złotej sukience i klejnotach marki Bulgari. Event odbył się w nowojorskim hotelu The Sky Lounge.

 

Getty Images/Kevin Mazur

 

Hathaway podzieliła się swoją perspektywą na temat procesu dojrzewania. Zaznaczyła, że to bardzo osobista kwestia i zależy od indywidualnych wyborów każdej osoby. Aktorka wyjawiła, że teraz, czuje się znacznie lepiej niż w młodszych latach, co jest wynikiem troski o siebie na każdym etapie życia.

 

„Starzenie się to po prostu inne określenie życia. A to, co z tym robisz, jest już sprawą osobistą i zależy od ciebie. Czuję się świetnie — czuję się lepiej niż gdy miałam dwadzieścia kilka lat, ponieważ znacznie lepiej o siebie dbam."

 

Anne Hathaway podkreśliła też, jak wielkie znaczenie ma dla niej systematyczna pielęgnacja skóry. Aktorka wyznała, że odkryła produkty Sheseido stworzone specjalnie z myślą o potrzebach skóry w piątym dziesięcioleciu życia, których efekty nią zachwyciły.

 

 

Hollywoodzka gwiazda poruszyła również temat snapbacku poporodowego — wymagania kobiet wobec siebie dotyczące jak najszybszego powrotu do sylwetki sprzed ciąży. Zaznaczyła, że jest to proces, który trwa aż trzy lata i wymaga cierpliwości oraz odpowiedniej opieki nad sobą. Apelowała, żeby nie stawiać zbyt wielu oczekiwań i koncentrować się na byciu obecną we własnym ciele.

W kwestii mody Hathaway zachęciła do odwagi i eksperymentowania ze stylem. Podkreśliła, że najważniejsze jest poczucie własnej wartości i radość z wyrażania siebie poprzez ubiór. Aktorka zachęciła również do pozwalania dzieciom wyboru własnych kostiumów na Halloween, co buduje więź rodzinną i pozwala im na wyrażenie siebie poprzez kreatywność.