Anne Hathaway skończy w tym roku 41 lat i jak nikt inny udowadnia, że wiek to tylko liczba. Fani komentują, że dla aktorki najwyraźniej czas się zatrzymał, bo nigdy wcześniej nie wyglądała tak dobrze jak w ostatnim czasie. Tak też opisał swoje video Kerrosene- TikToker, który nagrał Hathaway na after party po pokazie haute couture  domu mody Valentino. „Jak imprezować z Anne Hathaway” - napisał - „w rzeczywistości starzeje się WSTECZ”.

@kerosenne Suddenly I See @Anne Hathaway #annehathaway #paris #valentino #maisonvalentino #devilwearsprada ♬ son original - Kerrosene

Zobacz też: Anne Hathaway bez spodni na czerwonym dywanie podczas festiwalu Sundance. Odważnie zmysłowa stylizacja aktorki robi furorę w sieci

Podczas pokazu i na imprezie Anne Hathaway miała na sobie mini sukienkę, rajstopy, obcasy oraz torebkę we wzór leoparda. 

Getty Images

Anne Hathaway o tańcu

W czerwcu 2022 roku w wywiadzie z Interview, Jessica Chastain zapytała Anne jakiej umiejętności chciałaby się nauczyć. Hathaway odpowiedziała, że jedną z nich byłby właśnie taniec: "Gdybym miała wybrać jedną umiejętność, którą mogłabym umieć od razu, byłoby to coś między byciem profesjonalną baletnicą, a byciem pianistką na poziomie koncertowym. Ponieważ ten umysł i to ciało, ta siła i umiejętność wyrażania siebie niosą cię przez życie. Oba wymagają tak ogromnej inteligencji, wyrafinowania i dyscypliny, i poprzez nie właśnie wchodzisz w interakcje ze światem”.