Anna Hathaway to jedna z najlepiej ubranych gwiazd w branży, co więcej, Amerykanka nie tylko zachwyca swoimi stylizacjami, ale ostatnio możemy podziwiać ją w modnej grzywce. Okazuje się, że taką fryzurę można stylizować na wiele sposobów, np. w wersji retro. 

Anne Hathaway lansuje modną fryzurę z lat 60., która dodaje objętości włosów. Podobne uczesanie uwielbiały Jacqueline Kennedy i Priscilla Presley

Obecnie Anne Hathaway promuje swój najnowszy film "Armageddon Time", a to oczywiście wymaga częstego pojawiania się w mediach. Ostatnio aktorka była widziana w show "Watch What Happens Live!" na kanale Bravo, gdzie wystąpiła razem z Victorią Beckham. Obie panie wygladały świetnie, ale to Hathaway przyciągnęła nas wzrok i to nie tylko z powodu żółtej sukienki. Zaintrygowała nas jej fryzura.

Odsłonięte czoło i upięcie tylnej części włosów od razu przywodzi na myśl trendy fryzjerskie z lat 60. Tak właśnie czesały się największe gwiazdy tamtej dekady, m.in. legendarna Jacqueline Kennedy czy Priscilla Presley. Delikatne fale na końcach dają dziewczęcego uroku, a zebrane z tyłu i podniesione włosy dodają objętości w wersji XXL. "Bouffant hairstyle" ma coraz więcej fanek, a w poprzednich latach z tego triku korzystały np. Dua Lipa, Lily Collins, Julianne Moore czy Lily Collins. Można ten efekt uzyskać dzięki podniesieniu na długości lub w ułożeniu włosów w koka. Wersja Anne Hathaway nie tylko sprawia, że włosów jest więcej, ale dodaje też wyluzowanego, a zarazem trochę sexy looku. Bez wymuszenia! Mamy wrażenie, że to efekt, który da się zrobić w kilka minut. 

Jak stworzyć taką fryzurę? Potrzebna będzie dobra pianka do włosów, nakładana na mokre pasma przed suszeniem. A całość utrwalimy lakierem. Nasza rada: całość uzupełni mocny makijaż oczu - nada wyrazistości i współczesnego sznytu!

@walkwithbrit Reply to @jenndadoll Try long bangs and volume / illusion of volume! What hairstyle looks good on you ultimately depends on your face shape, but give this Bridget Bardot inspired hair a try :) #highcranialtop #bridgetbardot #bridgetbardothair #halfup #hairtutorial #bouffanthairdo #fyp ♬ Hip Hop with impressive piano sound(793766) - Dusty Sky

Kosmetyki do włosów dodające objętości