Anna Lewandowska inspiruje Polki i to nie tylko jeśli chodzi o zdrowe odżywianie i ćwiczenia. Z uwagą przyglądamy się kolejnym stylizacjom żony Roberta Lewandowskiego. W ciągu ostatnich kilku miesięcy celebrytka była widziana m.iin. w jesiennej kurtce od Femi Storieskoszuli oraz dresowym komplecie BohemiSoul, w stylowych lookach od Reserved, słynnym t-shircie Veclaim, czy z modną torebką Chylak. Przeglądając ostatnią relację Lewandowskiej na insta story zauważyliśmy post z kolejnym polskim i do tego modnym dodatkiem.

Anna Lewandowska w sukience z oferty polskiej marki uwielbianej przez stylistki i redaktorki mody. Taką samą kupicie teraz z 40% rabatem>>

Anna Lewandowska ambasadorką 4F! Zobacz pierwsze zdjęcia z trenerką >>

Anna Lewandowska zachwala torebkę od polskiej marki. Wiemy gdzie ją kupić

Znów chodzi o torebkę! Anna Lewandowska na filmiku (niestety nie jest już dostępny) zachwalała kolejną polską markę. Chodzi o Mandel, firmę specjalizującą się w torbach skórzanych, które można dowolnie modyfikować poprzez odpięcie rączki lub dobranie różnej długości paska. Na dodatek torebki Mandel są bardzo funkcjonalnie. Wyróżnia je środek z minikosmetyczką, wewnętrznym portfelem i przegródkami. Dzięki temu nie trzeba już nerwowo przeszukiwać torebki w celu znalezienia kluczy do domu, karty płatniczej , czy ulubionej szminki. "Nasze funkcjonalne, niepretensjonalne Mandle to towarzystwo kreacji formalnych i nieformalnych. Nieważne, czy idziesz na miasto stukając szpilkami, czy w tenisówkach i piżamie biegniesz do osiedlowego sklepu, Mandel będzie zupełnie na miejscu. Stworzyliśmy torebki uniwersalne" - możemy przeczytać na stronie internetowej marki.

Anna Lewandowska dla 4F. Nowe zdjęcia z trenerką promujące kolekcję Welcome To The Club >>

Modne torebki na jesień i zimę 2019 od polskich marek >>

Anna Lewandowska chwali torebkę Mandel

Anna Lewandowska trzymała w ręku jeden z najpopularniejszych modeli Mandel. Chodzi o skórzaną torebkę "Almond Bag Mini Black Croc Mat". "To elegancka torebka z klapą  (...), odróżnia ją udoskonalony środek, usztywniona, elegancka forma, której charakter może się zmienić wraz z dobranym do niej dodatkiem." Torba dostępna jest w ośmiu kolorach oraz w wersji midi. Zamiast skórzanej rączki możemy wybrać bursztynowe kółko.

Za samą torebkę Mandel zapłacimy 789 zł. Cena paska zależna jest od jego długości i szerokości (ceny zaczynają się od 89 zł). 

Torebka Mandel