Anna i Robert Lewandowscy na gali Złotej Piłki 

Najbardziej popularna para polskich sportowców nie przestaje zachwycać zarówno pod względem osiągnieć zawodowych, jak i stylizacji. Podczas wyjątkowego dla jej męża wieczoru, Anna Lewandowska zdecydowała się założyć bardzo odważną i seksowną kreację w kolorze krwistej czerwieni, zaprojektowanej przez włoski duet Dolce & Gabbana. Suknia miała najmodniejsze w tym sezonie wycięcia odkrywające biodra, brzuch i plecy Anny. Góra kreacji była asymetryczna, z opadającym krótkim rękawem po jednej stornie i długim rękawem po drugiej. 

Trenerka fitness i przedsiębiorczyni uzupełniła look ulubionym przez gwiazdy upięciem wet slicked back hair. Gładko ułożone włosy i mocna czerwień szminki dodawały szyku całej stylizacji. 

Przemowa Roberta Lewandowskiego

Wieczór ten przyniósł Robertowi siódmą nominację do Złotej Piłki i po raz piąty znalazł się on w czołowej dziesiątce. W tegorocznym plebiscycie zajął on 4. miejsce. Odebrał on również trofeum dla najlepszego napastnika ubiegłego sezonu, nagrodę specjalną  im. Gerda Muellera. Polski napastnik klubu FC Barcelona podziękował kolegom z obecnej drużyny oraz graczom Bayernu Monachium, a do polskich kibiców zwrócił się w rodzimym języku. Zobacz całość: