"Anna Lewandowska - new project" - tak nazywa się nowy profil na instagramie żony Roberta Lewandowskiego. Od kilkunastu godzin fani trenerki mogą zacząć obserwować kolejne konto. O co chodzi? Anna Lewandowska pisze książki, prowadzi treningi, markę Foods by Ann, platformę dla mam o nazwie Baby by Ann, centrum treningowe Healthy Center by Ann, aplikację Diet&Training by Ann, czy lokale Healthy Store. Wydawałoby się, że wystarczy już tych projektów, ale gwiazda ma pomysł na kolejny biznes. 

Anna Lewandowska z modną torebką. To model od polskiej marki >>

Phlov By Anna Lewandowska - poznaj nowe kosmetyki od słynnej trenerki >>

Moodiphy to nowa marka Anny Lewandowskiej. Poznajcie szczegóły projektu >>

Anna Lewandowska tworzy kolejną markę. Będzie miała własne kosmetyki?

Obserwatorzy Anny Lewandowskiej uważają, że chodzi o markę kosmetyczną. To nie pierwszy raz kiedy pojawiły się plotki tego typu, jednak sławna trenerka nie komentuje tych doniesień. Pierwsze, tajemnicze posty oznaczono jedynie hashtagami #itsyourmoment #feelyourpositivevibes. Na profilu "Healthy Team Ann" możemy jedynie przeczytać, że będzie to efekt dwóch lat ciężkiej pracy. Patrząc na pastelową, kobiecą paletę kolorystyczną, może chodzić również o kolekcję ubrań. Niestety Anna Lewandowska nie zamierza niczego ujawnić przed czasem.

To nie pierwszy raz, kiedy znana trenerka próbuje swoich sił w świecie beauty. Swoje naturalne kosmetyki ma już Ewa Chodakowska. Premiera balsamów do ciała, żeli pod prysznic, czy dezodorantów odbyła się kilka miesięcy temu.