"Anna Lewandowska - new project" - tak nazywa się nowy profil na instagramie żony Roberta Lewandowskiego. Od kilkunastu godzin fani trenerki mogą zacząć obserwować kolejne konto. O co chodzi? Anna Lewandowska pisze książki, prowadzi treningi, markę Foods by Ann, platformę dla mam o nazwie Baby by Ann, centrum treningowe Healthy Center by Ann, aplikację Diet&Training by Ann, czy lokale Healthy Store. Wydawałoby się, że wystarczy już tych projektów, ale gwiazda ma pomysł na kolejny biznes. 

Anna Lewandowska z modną torebką. To model od polskiej marki >>

Anna Lewandowska w modnym płaszczu od polskiej marki. Kupicie go teraz za niższą cenę >>

Anna Lewandowska w modnych ubraniach od polskiej marki. Wiemy gdzie kupicie tę kurtkę, bluzę i czapkę na jesień 2019 >>

Anna Lewandowska tworzy kolejną markę. Będzie miała własne kosmetyki?

Obserwatorzy Anny Lewandowskiej uważają, że chodzi o markę kosmetyczną. To nie pierwszy raz kiedy pojawiły się plotki tego typu, jednak sławna trenerka nie komentuje tych doniesień. Pierwsze, tajemnicze posty oznaczono jedynie hashtagami #itsyourmoment #feelyourpositivevibes. Na profilu "Healthy Team Ann" możemy jedynie przeczytać, że będzie to efekt dwóch lat ciężkiej pracy. Patrząc na pastelową, kobiecą paletę kolorystyczną, może chodzić również o kolekcję ubrań. Niestety Anna Lewandowska nie zamierza niczego ujawnić przed czasem.

To nie pierwszy raz, kiedy znana trenerka próbuje swoich sił w świecie beauty. Swoje naturalne kosmetyki ma już Ewa Chodakowska. Premiera balsamów do ciała, żeli pod prysznic, czy dezodorantów odbyła się kilka miesięcy temu.

Anna Lewandowska zachwala torebkę od polskiej marki. Wiemy gdzie ją kupić >