Święta w Apart jak zwykle zapowiadają się magicznie. Bogato zdobione drzewka, migoczące światełka i wszechobecny śnieg stanowiły idealne tło do przedstawienia nowych ambasadorek marki, które w tegorocznej bożonarodzeniowej kampanii wystąpiły u boku związanej z marką od kilku sezonów Małgorzaty Sochy. Anna Lewandowska i Julia Wieniawa z sukcesami realizują swoje zawodowe pasje i niezmiennie od wielu lat inspirują nas na co dzień. Teraz podjęły się nowego, mamy wrażenie że najpiękniejszego, projektu. Zobaczcie sami: 

Lubię wracać...

Poza sesją zdjęciową powstało również wideo - za obie części kampanii odpowiedzialny jest Marcin Tyszka, który niczym Woody Allen w nieoczywisty sposób wita się z ekranu ze swoimi widzami. Historii opowiadanej w filmie towarzyszy nieprzypadkowy utwór. „Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego wybrzmiewa w nowej świątecznej kampanii marki, przywołując wspomnienie wybitnego artysty w 70. rocznicę jego urodzin i w 40-lecie premierowego wykonania tej piosenki w Opolu. Z czułością i ogromny zruszeniem tej piosenki słuchamy już od czterech dekad. 

Lubisz wracać w strony, które znasz
Do mej twarzy zbliżyć Twoją twarz
By się przejrzeć w niej
Odnaleźć w niej
Choćby nikły cień, pierwszych serca drżeń
Kilka nut i kilka wierszy z czasów, gdy kochałaś pierwszy raz

W zimowej kampanii Apart tworzy świat poza miejscem i czasem. Rozkwitające róże zamarzają niczym pod dotykiem czarodziejskiej różdżki, a wśród iskrzącego śniegu najpiękniej błyszczy biżuteria. 

Jej świąteczne wydanie zachwyca zarówno w wydaniu casualowym, jak i tym najbardziej wytwornym. W świątecznej ofercie Apart nie mogło zabraknąć diamentów - kamieni uchodzących za te, w których nieskazitelnym wnętrzu najpiękniej odbijają się momenty, które chcemy zatrzymać w pamięci. Wśród biżuteryjnych propozycji znalazłyśmy również perły w różnych odsłonach, a także fantazyjne, obsypane skrzącymi się refleksami cyrkonii wzory z kolekcji Glamour oraz Magic Crystals.

Ponadczasowe złoto przejawia się w ażurowych elementach z linii Złote Sploty oraz La Donna. W stylizacjach Anny, Juli i Małgorzaty pojawiają się także bransoletki i naszyjniki z kolekcji Charms, która pozwala na samodzielne komponowanie biżuterii, a dodając kolejne zawieszki dodajemy tej wyjątkowej biżuterii nowego, indywidualnego znaczenia.

Zdjęcia do najnowszej kampanii marki Apart powstały w zabytkowym budynku sprzed ponad 100 lat (to dawny Pensjonat Abrama Gurewicza w Otwocku, który obecnie nosi nazwę Nowy Gurewicz) - wszystkie zobaczycie w naszej galerii.

I z radością przypominamy - do świąt pozostało jedynie 49 dni! 

Photo credits:

Zdjęcia: Marcin Tyszka

Stylizacje: Maja Naskrętska

Make up: Wilson, Patrycja Dobrzeniecka, Kamila Wiedeńska-Strzelczyk

Hair: Tomasz Górecki, Maryla Duda, Kamil Pecka

Produkcja: Warsaw Creatives