Anna i Robert Lewandowscy na czerwonym dywanie w Cannes

Polska para pojawiła się na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes 2022 na premierze filmu „Elvis” z Tomem Hanksem i Austinem Butlerem w rolach głównych. Anna i Robert Lewandowscy pozowali we wspaniałych wieczorowych strojach. Żona polskiego napastnika piłki nożnej miała na sobie długą fioletową suknię Dolce&Gabbana - z połyskującego materiału z głębokim dekoltem oraz subtelnym wycięciem pod biustem. Efektowną kreację trenerka uzupełniła okazałą srebrną biżuterią i nienagannym makijażem. Robert Lewandowski wystąpił natomiast w białym garniturze z czarnymi elementami.

Anja Rubik na Festiwalu FIlmowym w Cannes 2022. Polska modelka w zmysłowej sukni zachwyciła na czerwonym dywanie>>

 

Anna i Robert Lewandowscy na gali w Cannes 2022

Lewandowscy nie zakończyli jednak przygód w Cannes na premierze "Elvisa". Po zaliczeniu przechadzki po czerwonym dywanie, małżonkowie ruszyli na kolejne wydarzenie. Ania i Robert zaszczycili obecnością galę Choparda pod hasłem "Chopard kocha kino". Tym razem Lewandowska postawiła na przyciągającą spojrzenia suknię od polskiej projektantki - Gosi Baczyńskiej. Kreację, wykonaną z niemal całkowicie przezroczystego materiału, ozdobiono kryształkami, co dodawało Annie hollywoodzkiego stylu. Robert postawił natomiast na klasykę, wybierając czarny smoking z muszką.

Najpiękniejsze suknie gwiazd z Cannes 2022. Marion Cotillard, Alessandra Ambrosio, Carla Bruni...>>

Ania Lewandowska zachwyca w looku od Magdy Butrym

Miedzy wielkimi wyjściami, Lewandowska zobaczyła się także z partnerką Cristiano Ronaldo - Georginą Rodriguez. Zdjęciem z tego spotkania polska trenerka podzieliła się na swoim InstaStories. Anna wyglądała obłędnie: miała na sobie stylizację od polskiej designerki, Magdy Butrym, której projekty robią furorę wśród światowych gwiazd.

Bella Hadid w legendarnej (i zmysłowej) sukni vintage na czerwonym dywanie Cannes 2022. Modelka znów promuje drugi obieg>>