Suknie gwiazd z Cannes 2022: Anja Rubik

Coraz więcej mówi się o tym, że kreacje gwiazd w Cannes budzą większe emocje niż te oscarowe. Nic dziwnego: słynny festiwal filmowy porusza bardziej i zostawia więcej przestrzeni na eleganckie kreacje (często inspirowane francuską riwierą) od najważniejszych domów mody, które nie muszą szokować i podkładać się pod internetowe virale. Korzystają z tego goście i gościnie wydarzenia, zadając szyku zarówno podczas pozowania fotografom, jak i biorąc udział w spotkaniach promocyjnych z prasą. 

Najpiękniejsze suknie gwiazd z Cannes 2022. Marion Cotillard, Alessandra Ambrosio, Carla Bruni...>>

Na czerwonym dywanie zachwyciła Joanna Kulig w czerwonym oversize'owym garniturze od Magdy Butrym (pisałyśmy o niej tutaj: Joanna Kulig znów zachwyca w Cannes. Tym razem w czerwonym garniturze od Magdy Butrym>>) oraz Anja Rubik. Wczoraj, 23 maja, mogliśmy ją zobaczyć na pokazie filmu "Decision To Leave (Heojil Kyolshim)". Modelka miała na sobie zachwycającą suknię maxi w kolorze kawy z mlekiem, którą zdobiły zmysłowe wycięcia w talii i kwiatowa broszka na brzuchu.

Kreacja to oczywiście jej ukochane Saint Laurent i projekt samego Anthony'ego Vaccarello.

Całość uzupełniła białymi sandałkami z paskami oraz dużym pierścieniem z kamieniem w kolorze wina od Boucheron. Jej włosy były naturalne, a makijaż charakterystyczny dla Rubik - mocno wyrysowane oko czarną kredką, które jest już znakiem rozpoznawczym modelki. 

Anja Rubik w Cannes 2022 / GettyImages

Zdjęciami z Cannes 2022 Anja Rubik pochwaliła się na swoim Instagramie, a galeria zdjęć, którą zaprezentowała fanom, zdobyła niezliczoną liczbę komentarzy, pełnych zachwytu. "Woooow", "Niebo!", "Jesteś najlepsza", "Uwielbiam tę sukienkę", "Co za modelka!", "Boska! Stylowa! Niesamowita" pisali jej fani.

Joanna Kulig na festiwalu filmowym w Cannes 2022. Polska aktorka zachwyciła wszystkich na czerwonym dywanie>>

Więcej zdjęć Anji Rubik na czerwonym dywanie Cannes 2022 możecie obejrzeć w naszej galerii.