Jennifer Aniston żartuje z rozwodu z Bradem Pittem

W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat kultowego już serialu „Przyjaciele”, dzięki któremu Aniston zyskała międzynarodową sławę. Prowadząca talk show zapytała 53-letnią aktorkę, jak ta poradziła sobie z zakończeniem emisji serialu w 2004 roku po 10. sezonach. Aniston zażartowała, wzruszając ramionami, że "wzięła rozwód i poszła na terapię".

 „A potem zrobiłam film  'The Break-Up'. Po prostu poszłam na całość. Pomyślałam sobie: 'Wiecie co, chłopaki? Niech to będzie zupełnie nowy rozdział... Zakończmy wszystko i zacznijmy od nowa. Zadziałało." - dodała aktorka. 

Jennifer Aniston - związki gwiazdy

Aniston była żoną Brada Pitta przez niecałe pięć lat, zanim postanowili zakończyć związek.

"Chcielibyśmy ogłosić, że po siedmiu latach razem, zdecydowaliśmy się na formalne rozstanie. Decyzja ta jest wynikiem wielu przemyślanych decyzji. Z radością pozostajemy oddanymi i troskliwymi przyjaciółmi, którzy darzą się wzajemną miłością i podziwem” - napisała para we wspólnym oświadczeniu.

W 2014 roku aktor poślubił swoją partnerkę z filmu "Pan i Pani Smith” - Angelinę Jolie, jednak para rozstała się w 2016 roku. Natomiast Aniston wyszła ponownie za mąż w 2015 roku za aktora Justina Theroux. Niestety ten związek także nie przetrwał i para szybko ogłosiła swoje rozstanie. Mimo miłosnych niepowodzeń, gwiazda "Morning Show" w jednym z wcześniejszych wywiadów, nazwała swoje małżeństwa "bardzo udanymi” i za równo z Pittem, jak i Theroux, utrzymuje dobre stosunki.

"Brad i ja jesteśmy kumplami. Jesteśmy przyjaciółmi. Rozmawiamy i nie ma w tym nic dziwnego" - powiedziała Aniston w wywiadzie w czerwcu 2021 roku.

Głos zabrał także sam Pitt, który podczas rozdania Złotych Globów w 2020 roku określił byłą żonę mianem "dobrej przyjaciółki”.