Skąpane w czerni, z beżową podeszwą, na której złotymi literami wypisano nazwisko projektantki, delikatny prosty obcas. Buty Ani Kuczyńskiej są ręcznie wykonane i wyprodukowane w samym sercu Włoch - Toskanii, która słynie z produkcji najlepszej jakości obuwia i akcesoriów skórzanych. "Inspiracją do stworzenia butów była wizyta w Muzeum Salvatore Ferragamo we Florencji i kolekcja jego retro butów" przyznaje projektantka. Krótkie botki w charakterystycznej dla Ani Kuczyńskiej oszczędnej estetyce uzupełniają słynny AK Total Look, a my właśnie w ten sposób wyobrażamy sobie ostatnią muzę Kuczyńskiej: francuską aktorkę Isabelle Adjani. Buty Toscano dostępne są w pięciu rozmiarach od 37 do 41 i tylko jednej wersji kolorystycznej. Kosztują 1390 zł. 

Jak widać - marka skutecznie odchodzi od typowych sezonów w branży mody, odcina się od masowej produkcji i wybiera tworzenie ponadczasowych klasyków, które wyróżniają się na tle konkurencji uniwersalnością i świetną jakością. Kuczyńska zachęca tym samym do świadomych zakupów i skupienia się na potrzebach Planety. 

Ta bluzka z kołnierzem to hit na Instagramie. Lansują ją skandynawskie blogerki, a podobną można kupić w znanej sieciówce>>

Przypomnijmy, że polska projektantka w grudniu wypuściła kolekcję Mia – Moja, w której nie tylko przypominała nastrojowość włoskiego i francuskiego kina sprzed dekad, ale też opowiadała o wolności i manifestowaniu osobowości poprzez strój. Kolekcja wciąż jest w sprzedaży i można w niej podziwiać jedwabne spódnice, miękkie płaszcze, koronkowe sukienki i skórzane dodatki. 

Phoebe Philo nie rezygnuje z mody. Projektantka już niedługo zaprezentuje swoją nową kolekcję>>