Faktem jest, że Angelina Jolie bardzo dba o swoje życie prywatne, żeby żadne szczegóły nie dochodziły do prasy. Niestety mimo tych wysiłków raz na jakiś czas do internetu trafiają kolejne newsy. Na początku tego roku głośno było o jej spotkaniu z Paulem Mescalem. 47-letnia Jolie spotkała się z irlandzkim aktorem w londyńskiej kawiarni Almeida Café & Bar. A wcześniej razem z córką 16-letnią Shiloh, wybrała się na spektakl „Tramwaj zwany pożądaniem” z udziałem Mescala. Serwisy plotkarskie sugerowały, że może to być początek relacji romantycznej między Jolie a młodym aktorem. Teraz podobne plotki dotyczą innego mężczyzny.

Angelina Jolie zakochana? Aktorka została przyłapana na spotkaniu z pewnym milionerem

Amerykańskie media zastanawiają się czy długi lunch, który Angelina Jolie spędziła w towarzystwie mężczyzny dotyczył biznesów, czy może była to randka. Trzygodzinne spotkanie aktorki z Davidem Mayerem de Rothschild w słynnej restauracji Nobu rozgrzało internet do czerwoności (zdjęcia opublikował serwis Page Six). O kim mowa? 44-letni Brytyjczyk jest spadkobiercą rodzinnej fortuny (to jedna z najbogatszych familii na świecie, posiadająca majątki na całym świecie a ich historia sięga XVI wieku), ale zamiast zajmować się finansami, woli podróżować oraz zajmować się ochroną przyrody. 

Rothschild  to absolwent Oxford Brooks na kierunku nauk politycznych i systemów informacyjnych (skończył je z wyróżnieniem). Dyplom z medycyny naturalnej (2002 rok) zdobył na londyńskiej uczelni College of Naturopathic Medicine. W 2001 roku został zaproszony do wzięcia udziału w ekspedycji polarnej i jak mówi w wywiadach, to  doświadczenie zmieniło jego życie. Natomiast w 2006 roku David spędził ponad 100 dni przemierzając Arktykę - jest jedną z zaledwie 42 osób i najmłodszym Brytyjczykiem, który to zrobił. Jest też jedną z zaledwie 14 osób, które kiedykolwiek przemierzyły kontynent Antarktydy i razem z zespołem podróżników pobił rekord świata w najszybszym przekroczeniu pokrywy lodowej Grenlandii. O jego życiu prywatnym niewiele wiadomo. W mediach pojawia się jedynie informacja, że w 2020 roku był mężem aktorki Kariny Deyko. Nic więcej.

Przypomnijmy, Angelina Jolie miała trzech mężów. Z ostatnim, Bradem Pittem sądzi się od lat - nie tylko w kwestii opieki nad dziećmi, ale również finansów. Czy tym razem chodzi o relację romantyczną czy biznesową? Z pewnością niedługo się dowiemy.